ریمل اسنس اصل | نحوه تشخیص ریمل اسنس اصلی

ریمل اسنس اصل بدون پاکت و زرق و برق خاصی وارد بازار های دنیا میشه و هرجا هر فروشنده ای به شما ریمل اسنس با بسته بندی مشابه بدنه ریمل داد بدونید که داره به شما ریمل تقلبی میفروشه.

قبل از بازکردن درب ریمل اسنس چندتا فاکتور مهم وجود داره که با بررسی اونها میتونید ریمل اصلی رو از ریمل تقلبی تشخیص بدید. اولین قسمت مربوط به زیر ریمل هست که با یه نگاه به زیر ریمل میتونید تا حدودی اصل و فیک بودن ریمل رو متوجه بشید در قسمت پایینی ریمل اصلی اسنس یک فرورفتگی ریز وجود داره که تصویرش رو میتونید در ویدیو ببینید.

خوشبختانه فیک سازان گرامی خیلی توجهی به گرافیک و فونت های روی نوشته های محصولات تقلبی با محصولات اصل بازار ندارند به همین خاطر در بسیاری از موارد میشه راحت محصولات فیک رو از محصولات اصلی تشخیص داد. در مورد این محصول برند اسنس هم اگه نگاهی به بدنه عکس های ریمل اسنس اصلی اکستریم کریزی والیوم بندازید و به بدنه ریملی که در حال خرید اون هستید هم نگاه کنید میتونید متوجه بشید که فونت و سایز نوشته ها یکی هستند یا خیر.

به لوگو اسنس دقت کنید. این موضوع در مورد خیلی از محصولات اسنس مهمه و حتی در ریمل مشکی یا سایر ریمل های اسنس هم دیده شده که لوگو با لوگو اصلی متفاوت هست.لوگوی اصلی اسنس یک e حبس شده در تنها یک دایره هست و بیش از یک دایره برای این لوگو وجود نداره اما در بسیاری از محصولات فیک لوگوی اصلی اسنس با لوگوی روی محصول متفاوت هست.

یکی از فاکتورهای تشخیص ریمل اصلی قیمت ریمل هست. توجه کنید که اگر با قیمت خیلی پایین در خرید ریمل اسنس مواجه شدید به اصل بودن کالا شک کنید.

منبع: ربورا