دانلود فیلم دستمزد ساخته مجید جوانمرد

فیلم سینمایی دستمزد فیلمی با موضوع حادثه ای و سیاسی و انقلابی و اکشن می باشد , کارگردانی این فیلم را مجید جوانمرد و همچنین تهیه کنندگی آن را حسین فرح بخش و مهدی احمدی گرکانی و امیر محمدی بر عهده داشته اند و این فیلم محصول سال 1368 می باشد.
بازیگران فیلم دستمزد : محمد صالح علا و مهدی فتحی و احمد هاشمی و فرزانه کابلی و مریم معترف و بهزاد فراهانی و محمود بهرامی و مهران کولوشانی و حسین غیابی و عزیز داوری و سعید فرزان و وارطان آوانسیان و مسعود زنجانی و محمدرضا کسرایی و کرامت درخشنده و منصور فرینا و علی تبریزی و اسماعیل کاظمی و حمید عبدالهی و کریم عباسی و طیب شرافتی و مهرناز فاطمی و محمد ورشوچی و ملیحه نظری و افسانه مقام و بهزاد نصراصفهانی و داریوش بابائیان و اسکندر رفیعی و رحمان مقدم و کیانا باباییان

خلاصه داستان فیلم دستمزد :
دو جوان ایلیاتی پس از ترور ناموفق اسفندیار ایلخانی به اعدام محکوم می شوند. دو جوان یکی فرزند اسفندیار است و دیگری فرزند مراد میرشکار، که در پایتخت با معرکه گیری روزگار می گذراند. مادران دو جوان، که اسفندیار ایلخانی به آن ها می گوید که فرزندانشان در لحظه ی‌ فرار از زندان کشته شده اند، با کمک جوانی به نام یعقوب اجساد را از گور خارج می کنند و به زادگاه خود می برند. در موقع تشییع جنازه اسفندیار ایلخانی سر می رسد و به قصد کشتن همسر خود یعقوب را با تیر می زند. مراد میرشکار به تلافی مرگ فرزندش اسفندیار را به قتل می رساند و همان لحظه ژاندارم ها سر می رسند.

نام فیلم : دستمزد
دستیار های کارگردان : مختار سائقی و همایون اسعدیان و علی تبریزی
نویسنده : مجید جوانمرد
گروه فیلم برداری : غلامرضا آزادی بروجنی و رحیم بشارت و نوید نوذری و مجید نعیمی و علی اکبر یعقوبی
تدوین : روح اله امامی
موسیقی : بابک بیات
مدت زمان : 103 دقیقه