چاپ درجه یک کم هزینه

کارتن سازی یزدباکس | لباسی نو بر تنِ محصولات باکیفیت
کارتن سازی و تولید انواع محصولات جهت بسته بندی از جمله صنایع ضروری هر کشور به حساب می‌آید. تفاوتی ندارد که کدام کشور چه محصولاتی تولید و روانه‌ی بازار می‌کند، بسته بندی از جمله نیازهای مهم و غیرقابل انکار آن محسوب می‌شود. مجموعه‌های تولید محصولات مختلف معمولا بر تولیدات باکیفیت خود تمرکز کرده و طراحی و تولید بسته بندی را به شرکت‌های متخصص و معتبر فعال در این زمینه واگذار می‌کنند. جعبه‌های مقوایی، انواع کارتن‌ها و غیره از جمله این موارد به شمار می‌روند.

شرکت کارتن سازی یزد باکس با تولید انواع کارتن و تولید جعبه مقوایی برای محصولات صنعتی، تولیدات کشاورزی و غذایی تلاش می‎کند تا پاسخگوی نیاز کشور عزیزمان ایران باشد. همچنین با وجود امکان ثبت سفارش از راهِ وبسایت از هرکجای ایران پهناور می‌توانید به سرعت نسبت به سفارش محصولات بسته بندی مورد نظر خود اقدام نمایید.

اهمیت بسته بندی مناسب
پنج ثانیه به ساعت خود نگاه کنید. بسته بندی محصول به همین اندازه برای جلب توجه مشتری فرصت دارد. اگر نتواند در این مدت زمان اندک مشتری را جذب کند احتمال خرید به صفر نزدیک می‌شود. عواملی از جمله طراحی زیبا، استحکام، جذابیت، کاربردی بودن و حمل و نقل آسان در کاهش این مدت زمان نقش بسیار زیاد دارند. همچنین بسته بندی می‌تواند اولین و بهترین نوع معرفی برند به مشتری باشد و بخش عمده‌ای از بازاریابی محصول را بر عهده گیرد.

یکی دیگر از موارد اهمیت بسته بندی مناسب بحث محافظت و بهداشت محصول مورد نظر است. نحوه‌ی کارتن سازی محصولات خوراکی با سایر محصولات غیرخوراکی متفاوت است. همچنین محصولاتی که شکستنی هستند با سایر محصولات غیرشکستنی و دارای استحکام بیشتر از بسته بندی متفاوت برخوردارند. شرکت یزد باکس باآگاهی کامل از این موارد تمام تلاش خود را برای تولید محصولات بسته بندی باکیفیت به کار می‌برد.
"سفارش کارتن با چاپ اختصاصی"
"خرید عمده کارتن خرما"