دانلود سریال قورباغه هومن سیدی قسمت 1 تا 15

دانلود سریال قورباغه
http://www.codetools.ir/frog-serial.html

سریال قورباغه قسمت اول دانلود قسمت اول سریال قورباغه دانلود فیلم قورباغه هومن سیدی زمان پخش سریال قورباغه تیزر سریال قورباغه عوامل سریال قورباغه سریال قورباغه بازیگران سریال قورباغه

سریال قورباغه به انگلیسی frog serial یا ghorbaghe – سریال جدید شبکه نمایش خانگی به کارگردانی هومن سیدی ساخته می شود, انتظار تماشای دنیایی نوین و بکر را از هومن سیدی در سریال قورباغه داریم.

در تاریخ امروز به طور مفصل به معرفی سریال ایرانی قورباغه همراه با معرفی بازیگران,  بررسی سریال به علاوه خلاصه داستان و عکس سریال خواهیم پرداخت. در ادامه با کد ابزار همراه باشید.


اسامی بازیگران سریال قورباغه
تاکنون حضور نوید محمدزاده به عنوان بازیگر و پیمان شادمانفر به عنوان مدیر فیلمبرداری در این مجموعه قطعی شده است. این چهارمین همکاری سیدی و محمدزاده بعد از فیلم های «سیزده»، «خشم و هیاهو» و «مغزهای کوچک زنگ زده» محسوب می شود. هومن سیدی نوید محمدزاده، صابر ابر، سحر دولتشاهی، فرشته حسینی، نوید پورفرج و هومن سیدی به عنوان بازیگران این سریال معرفی شده اند.

دانلود سریال قورباغه هومن سیدی

هم اکنون سریال قورباغه هومن سیدی در مرحله تهیۀ مقدمات – لوازم و تجهیزات است. اسامی بازیگران – موضوع و خلاصه داستان سریال قورباغه (frog Serial یا ghorbaghe tv show) هنوز به صورت رسمی اعلام نشده است تنها بخشی از بازیگران و چکیده ای کوتاه از داستان سریال سیدی مشخص شده است در صورت انتشار, پیج دانلود سریال قورباغه آپدیت خواهد شد.

خلاصه داستان سریال قورباغه
در خلاصه داستان «قورباغه» آمده: دنیا براى من جاى کوچیکىِ. بعضى اوقات فکر مى‌کنم دارم خفه مى‌شم. احساس مى‌کنم همه جا بسته است و من نمى‌تونم نفس بکشم

پیش از این خبر ساخت فیلم سینمایی «جنگ جهانی سوم» از این کارگردان اعلام شده بود که پس از این سریال ساخته خواهد شد.

منبع: دانلود سریال ایرانی