آیا مدرک زبان برای گرفتن پذیرش از مراکز آموزشی کانادا الزامی است؟

جواب این سوال بستگی به نوع مرکزی دارد که می‌خواهید از آن پذیرش بگیرید. جهت تحصیل در مدارس کانادا، داشتن مدرک زبان الزامی نیست؛ زیرا خود مدارس دوره های آموزش زبان دارند. برای تحصیل لیسانس در کانادا هم در بیشتر دانشگاههای کانادا، الزامی نیست که حتما مدرک زبان داشته باشید.
برای تحصیل فوق لیسانس در کانادا، این مساله کمی متفاوت است. در مقطع ارشد معمولا برای رشته هایی مثل بیزینس بدون مدرک زبان هم میتوان پذیرش گرفت؛ اما در رشته های مهندسی و علوم معمولا این امکان وجود ندارد.
تحصیل دکتری در کانادا بدون مدرک زبان غیرممکن است و حتما باید این مدرک را ارائه کنید.
اما چه نمره ای باید داشته باشید؟
این مساله هم بستگی به مقطع یا دانشگاه و کالج مورد نظر شما دارد. به صورت میانگین این مراکز در کانادا نمره ۶.۵ آزمون آیلتس آکادمیک را لازم دارند.
برای کسب اطلاعات بیشتر درباره اپلای و اخذ پذیرش تحصیلی در کانادا به صفحه ما در ویزا موندیال مراجعه کنید.
https://www.visamondial.com/%d8%a7%d9%be%d9%84%d8%a7%db%8c-%d9%be%d8%b0%db%8c%d8%b1%d8%b4-%d8%aa%d8%ad%d8%b5%db%8c%d9%84%db%8c-%da%a9%d8%a7%d9%86%d8%a7%d8%af%d8%a7/
چرا مردم به ویزا موندیال اعتماد کرده اند؟‌
ما مشتري مدار هستيم. تمامي ايميل ها در كمتر از ٤٨ ساعت و سوالات شما با دقت پاسخ داده ميشوند.
ما فرصت هاي متقاضي را از دست نميدهيم. اگر شما در جايي شانس بورس گرفتن داشته باشيد، بدون اين كه به ما بگوئيد ما اين شانس رو براي شما ازمايش ميكنيم. اگر برای برنامه مهاجرتی واجد شرایط باشید به طور خودکار ما آن را به شما پیشنهاد میدهیم.
ما شنونده هستيم و دغدغه هاي موكلين را در اولويت قرار ميدهيم.
مشاورين ويزا مونديال آموزش ديده و حرفه اي هستند.
https://www.visamondial.com/