تمرینات افزایش قد در سن رشد

تمرینات افزایش قد در سن رشد https://masterghad.ir/ از راه های افزایش قد، کشش است. ابتدا از کودک خود بخواهید تمرینات ساده ای مانند کشش را با کمک دیوار انجام دهد. یکی دیگر از راه های مهم برای وادار کردن کودک به کشش کمر این است که از او بخواهید روی زمین بنشیند و پاهایش را بالا بیاورد. از کودک خود بخواهید به پشت بنشیند و پاهایش را باز کند سپس راه مهم دیگری برای کشش کمر به همسترینگ راست این است که کودک را روی زمین بنشینید و پاها را باز کنید. سپس از همسترینگ سمت راست بپرسید.

تمرینات افزایش قد در سن رشد بدون تغییر وضعیت، روی پاشنه های خود بنشینید و عضلات پای خود را بکشید. سپس از باسن به سمت جلو خم شوید تا زمانی که همسترینگ سمت راست را لمس کنید. خوب است حرکت را 3-4 بار تکرار کنید تا عضلات ساق بیشتر منقبض شوند. در مرحله بعد یکی از راه های افزایش قد کشش است. ابتدا از کودک خود بخواهید که در مقابل دیوار بایستد و دستان خود را تا جایی که ممکن است دراز کند، مانند کشش به کمک دیوار سپس بدون تغییر وضعیت، روی پاشنه های خود بنشینید و عضلات پای خود را بکشید.

این عمل باید 10 بار تکرار شود. از باسن تا پاها به جلو خم شوید و لمس کنید. خوب است حرکت را 3-4 بار تکرار کنید تا ماهیچه های ساق بیشتر منقبض شوند این تمرینات افزایش قد در سن رشد حرکت باید 10 بار تکرار شود. مرحله بعدی قرار دادن بازی انگشت نشسته کودک است. اما سعی می کند از ایمنی کودک شما به انتهای آن برسد. تمرینات ماساژ انگشتان نیز برای کشش ستون فقرات و بهبود وضعیت بدن مهم هستند. سایه یا بارفیکس همه کودکان دوست دارند از درختان و شاخه ها آویزان شوند.

خوشبختانه این تمرین تمرینات افزایش قد در سن رشد زیبا و سرگرم کننده ستون فقرات را به حالت اولیه بازمی گرداند، اما این بار برای صاف کردن پای چپ و افزایش طول مفاصل مفید است. بنابراین، یک بالش در خانه بچینید و کودک خود را تشویق کنید که هر روز از چند بالش استفاده کند. بهتر از همه، اگر نگران این هستید که وقتی میله بارفیکس آویزان است، کودک کاملاً از روی زمین جدا شود، راه مهم دیگری برای آموزش به کودک نشستن روی زمین و پاها استفاده از بالش بلند کردن پاها از روی زانو است. ، همانطور که در تصویر زیر نشان داده شده است. برای بهترین نتیجه، توصیه می شود کودک نه تنها یک بار در روز، بلکه برای تمام بدن تا 10 دقیقه آویزان شود و این حرکت را 10 بار تکرار کند.

بازی مورد علاقه بسیاری از کودکان است و تمرینات افزایش قد در سن رشد شما می توانید از این تمرین سرگرم کننده برای افزایش قد کودک خود نهایت استفاده را ببرید. هنگام طناب زدن بدن خم می شود و در نتیجه قد کودک هنگام طناب زدن کمی افزایش می یابد شنا کنید شما می توانید در هنگام شنا سالم بمانید. قد کمی افزایش می یابد x سعی می کند به نوک انگشتان پای چپ برسد. تمرینات ماساژ انگشتان نیز برای کشش ستون فقرات و بهبود وضعیت بدن مهم هستند و آویزان شدن از شاخه ها هنگام پرش با طناب، بدن خم می شود و در نتیجه کودکان هنگام طناب زدن آن را دوست دارند. خوشبختانه، ناز است و به حالت خود بازگشته است، اما این بار افزایش آن مفید است.

بنابراین، در خانه تمرینات افزایش قد در سن رشد یک پد درست کنید شنا نه تنها یک ورزش عالی برای افزایش قد است، بلکه برای کل بدن نیز مفید است و کودک را سالم و قوی نگه می دارد. و یک تمرین عالی برای بلند کردن کامل کودک از روی زمین هر روز چند نوزاد، پای چپ یک ورزش سرگرم کننده است، برای صاف کردن ستون فقرات و بلند کردن مفاصل مفید است و اگر نگران امنیت کودک هستید، همانطور که در تصویر زیر نشان داده شده است، می توانید با بالا بردن پاهایش از روی زانو، استفاده از بالش را به او آموزش دهید. برای بهترین نتیجه، توصیه می شود کودک از یک تا 10 دقیقه در روز آویزان شود و این حرکت را 10 بار تکرار کند.