5 مزرعه عمودی که توسط AI و Robots اجرا می شوند | آینده کشاورزی

یکی از قدیمی ترین و اساسی ترین مشاغل در جهان کشاورزی و کشاورزی و نگاه به گذشته است ، بشریت طی هزاره ها در زمینه کشاورزی و پرورش محصولات با پیشرفت فن آوری های مختلف مسیری طولانی را طی کرده است. با گذشت زمان ، با ادامه رشد جمعیت جهان و کمبود زمین ، مردم به نیاز به خلاقیت و کارآیی بیشتر در کشاورزی پی برده اند.

با بیشترین جمعیت جهان تاکنون ، مسئولیت تغذیه این جمعیت در حال رشد روز به روز سخت تر و دشوارتر می شود ، به همین دلیل کارشناسان فکر می کنند کشاورزی عمودی آینده است.

مزارع عمودی در داخل خانه قرار دارند و می توانند در هر مکانی قرار بگیرند ، و آنها را در زمانی که زمین های قابل کشت رو به زوال است بسیار مهم می کند.


00:00 ro مقدمه - آینده کشاورزی
منبع: vertical-film.com

01:43 ● 1. SANANBIO
▶ یک پلت فرم کاملاً خودکار کشاورزی عمودی
System سیستم کشاورزی عمودی بدون سرنشین: بدون سرنشین برای بشریت

https://www.sananbious.com/

04:12 ● 2. iFarm
▶ فن آوری های پرورش سبزیجات تازه ، انواع توت ها و سبزیجات
testing آزمایش پهپاد در مزرعه عمودی iFarm

https://ifarm.fi/

06:58 ● 3. گاو آهن
'Iron Iron' اولین مزرعه را در آمریکا ایجاد کرد که توسط ربات ها اجرا می شود
Iron Ox تازه کار یک مزرعه کاملاً مستقل در سان کارلوس ، کالیفرنیا ایجاد کرد. مزرعه سرپوشیده هیدروپونیک برای کاشت ، مراقبت و نگهداری از دو ربات متکی است
محصول برداشت.

http://ironox.com/
• https: //techcrunch.com/2020/09/09/iro ...

08:06 ● 4. راه حل های رشد هوشمند
اولین مزرعه عمودی اسکاتلند | کشاورزی عمودی خودکار

• https: //www.intelligentgrowthsolution ...

09:04 ● 5. راه حل های Urban Crop Rising Food Star می شود!
محصولات زراعی شهری سیستم های کشاورزی عمودی با کنترل خودکار ایجاد می کند و این آرزو را دارد که مرجع جهانی در صنعت کشاورزی شهری باشد.

محصولات زراعی شهری با استفاده از روشنایی LED سیستم های کشاورزی کاملاً خودکار در محیط داخلی ایجاد می کند که در هر شرایط آب و هوایی هم کارآمد و هم کارآمد هستند.

به عنوان یک شرکت Urban Crops نه تنها بر توسعه و تولید این سیستم ها بلکه در تحقیقات فنی و بیولوژیکی برای بهبود بی وقفه سیستم های رشد محصولات زراعی شهری و ارائه بهترین فناوری از نظر LED ها ، بسترها ، مواد مغذی و دانه ها به مشتریان تمرکز دارد.

ساخت سردخانه