لامپ دوربیندار | لامپ سقفی دوربین دار مخفی 09924397364

لامپ دوربین دار هوشمند از جدیدترین تکنولوژی های دوربین مداربسته ارائه شده در بازار می‌باشد. خرید این دوربین ها به دلیل سادگی استفاده و امکانات جالب و پیشرفته بسیار رایج شده است. مطابق تصویر بالا دوربین های طرح لامپ از ظاهری کاملا شبیه با لامپ های LED جدید برخوردار هستند. اندازه ی این دوربین ها مانند لامپ های رشته ای 200 وات پر مصرف قدیمی است ولی از طراحی ظاهری شبیه لامپ های ال ای دی جدید برخوردار می‌باشند.
دوربین‌های لامپی شکل لامپ ال ای دی است و بدون نیاز به سیمکشی جدید برق می‌توان این دوربین‌ها را به سرپیچی که در مکان نصب موجود است متصل نموده و از آنها استفاده نمود.
دوربین مداربسته لامپی پاناروما می‌باشد و مشابه دوربین فیش آی قادر به فیلمبرداری با زاویه دید بسیار گسترده است، از اینرو از لامپ‌های دوربین دار با نام دوربین لامپی 360 درجه هم یاد می‌شود
•لطفا برای اطلاعات بیشتر به فروشگاه ما http://www.spykala.com مراجعه بفرمایید و یا با تلفن 09924397364 تماس حاصل فرمایید.
•پیج اینستاگرام ما https://www.instagram.com/spykala98/ میباشد.
•فروشگاه اسپای کالا فروش انواع دوربین های ریز مخفی بیسیم شارژی و دستگاه میکروفون شنود مخفی ، کوچکترین ردیاب های ریز مخفی میباشد.