دانلود سریال ارتش سری قسمت اول و دوم

درباره داستان:
گمانه‌ زنی‌ ها درباره ساختار ارتش سری فیلیمو متفاوت است و اغلب این برنامه را شبیه به بازی مافیا می‌ دانند. اما ابوطالب آن را یک نوع بازی استدلالی و استنتاجی و نمونه‌ ای منحصر به‌ فرد از بازی‌ های فکری مبتنی بر نقش مخفی می‌ داند. ارتش سری به کارگردانی سعید ابوطالب سریال نمایش خانکی رئالیتی شو ارتش سری به کارگردانی سعید ابوطالب و توسط تیم سازنده برنامه‌ هایی چون شب های مافیا و پدرخوانده تهیه می‌ شود.

خلاصه داستان:
احتمال ها درباره ساختار این سریال متفاوت است و اغلب این برنامه را شبیه به بازی مافیا می‌دانند. اما ابوطالب آن را “یک نوع بازی استدلالی و استنتاجی و نمونه‌ای منحصربه‌فرد از بازی‌های فکری مبتنی بر نقش مخفی می‌داند که داستان آن از سریال اقتباس میشود. داستان بازی در خلال جنگ‌جهانی دوم، ده نفر از بازیگران در نقش های متفاوت پارتیزان ، سرهنگ کسلر ، گشتاپو، خلبان، راینهارد و …. در کافه کاندید واقع در بلژیک ۱۹۴۵ جمع می شوند تا یک بازی واقعی و‌ رئال را انجام دهند‌.

بازیگران:
پژمان بازغی، بهنام تشکر، سروش جمشیدی، عباس جمشیدی فر، میثاق جمشیدی، شقایق دهقان، محیا دهقانی، رامین راستاد، امیرحسین رستمی، حسین رفیعی، عبدالله روا، امین زندگانی، امیرمهدی ژوله، متین ستوده، کوروش سلیمانی، شکیب شجره، مهدی صبایی، مهسا طهماسبی، الیکا عبدالرزاقی، خداداد عزیزی، مهراب قاسم خانی، بهار قاسمی، شهرام قائدی، شبنم قلی خانی، محمد لقمانیان، فرزین محدث، آشا محرابی، مریم مومن، حسین مهری، غلامرضا نیکخواه و کیانا دژکامه
https://www.downloadefilm.ir/content/1457