قصر The Palais Longchamp فرانسه - تعیین وقت سفارت فرانسه با ویزاسیر

اگر به مارسی سفر کردید حتما در کنار سایر دیدنی های مارسی از قصر longchamp نیز دیدن کنید. شهر مارسی زمانی دچار مشکل کمبود آب بود که بعد از مدت ها با شیوع بیماری وبا دچار مشکلات بیشتری شد. برای حل این مشکل کانال هایی در این شهر حفر شد تا آب از رودخانه هایی از جمله رودخانه دورانس به این شهر وارد شود. این کانال اولین سازه آبی در شهر مارسی بود که شرایط این شهر را کاملا دگرگون کرد به همین دلیل یک بنای یادبود با عنوان قصر لون شان برای آن طراحی شد.
ساخت این کانال زمان زیادی به طول انجامید و تقریبا پس از ۳۰ سال تکمیل شد. این ساختمان یکی از بهترین دیدنی های مارسی است که در شب با وجود چراغانی های زیبا می تواند منظره شگفت انگیزی ایجاد کند. در این کاخ موزه های مختلفی نظیر موزه هنرهای زیبا وجود دارد که می توانید از آنها دیدن کنید. در این مجموعه یک پارک وجود دارد که یکی از معروف ترین پارک های فرانسه است. در زمان بازدید از این کاخ حتما از پارک زیبای آن نیز دیدن کنید.

تعیین وقت سفارت فرانسه: http://visasair.ir/cs/buy/4
تلفن: 09354909384
اینستاگرام: https://www.instagram.com/visasair/
تلگرام: https://t.me/Visasair

#visasair #ویزا #ویزاسیر #تعیین_وقت_سفارت #ویزای_فرانسه #فرانسه #ویزای_کاری #ویزای_تحصیلی #ویزای_کاری_فرانسه #ویزای_تحصیلی_فرانسه #مهاجرت #مهاجرت_تحصیلی #مهاجرت_کاری #مهاجرت_تحصیلی_فرانسه #مهاجرت_کاری_فرانسه #سفارت_فرانسه #پاریس #اروپا #برج_ایفل #لوور#اجتماعی #ویزای_شینگن #ایران
#france #paris