مجموعه کلاه سان مدیریت رضا قره داغی سلطان کلاه ایران

در گفت وگو با رضا قره داغی، سلطان کلاه ایران:
خلاقیت، تیم خوب و برنامه ریزی درست و مشاوره از افراد صاحب نظر از رموز موفقیتم است
رضا قره داغی مدیریت مجموعه کلاه سان در جمع اصحاب رسانه گفت: نزدیک به شانزده سال است که در صنف پوشاک و کلاه مشغول به کار هستم و توانستیم در این حوزه به لطف خدا جزء پیشگامان صنف کلاه باشیم.
این کارآفرین نمونه ادامه داد: در این مجموعه انواع کلا‌ه‌های کلاسیک، بچگانه، اسپورت وجود دارد و برای تمام اقشار جامعه به خصوص ورزشکاران و هنرمندان در این مجموعه کلاه‌های با کیفیت موجود است.
وی تصریح کرد: من سالیان سال در صنعت پوشاک فعالیت مستمر داشتم اما به دلیل جذابیتی که صنف کلاه برایم داشت گرایش به این صنف پیدا کردم.
قره داغی اظهار داشت: به دلیل حمایت از برند ایرانی تصمیم گرفتم برند کلاه سان را برای خودم انتخاب کنم و همچنین به دلیل اینکه عرق زیادی به وطنم دارم در این حوزه کارآفرینی کردم و خداروشکر بیش از 15 نفر در این مجموعه به صورت مستقیم و غیر مستقیم همکاری دارند.
مدیریت مجموعه کلاه سان به رمز موفقیت خود اشاره کرد و افزود: رمز موفقیتم توکل به خدا، خلاقیت، تیم خوب و برنامه ریزی درست و مشاوره از افرادی که در این صنف صاحب نظر هستند.
وی در پایان رضایتمندی مشتریان را مهم دانست و گفت: رضایتمندی مشتریان جزء لاینفک دغدغه‌های اینجانب است و خیلی خوشحالم که مشتریان از محصولات ما رضایت دارند.
سایت مجموعه:www.kolahson.com
اینستاگرام :kolahson