حضور هرکول ایرانی در ایده آل سفر آسیا

حضور هرکول ایرانی ( دکتر سیّدافشین مباشر ) و اصحاب رسانه در مجموعه نمونه و ممتاز هواپیمایی کشور ( ایده آل سفر آسیا ) و انتخاب مدیریت مجموعه فوق ( جناب آقای مهندس مهدی شاهی ) بعنوان کارآفرین و مدیر برتر ماه توسط اصحاب رسانه کشور

به گزارش گزارشگر ...

با توجّه به شعار سال ۱۴۰۱ ( تولید . دانش بنیان . اشتغال آفرین ) این بار بر آن شدیم که در این راستا گزارشی را از یکی از برترین دفاتر و شرکت های هواپیمایی کشور و بررسی نوع ارائه خدماتشان در امور پروازی و تورهای مختلف زیارتی و سیاحتی و ... به هم وطنان عزیزمان تهیّه نمائیم و از این رو در روز سه شنبه موّرخه ۱۴۰۱/۰۲/۲۰ به اتّفّاق جمعی از خبرنگاران و اصحاب رسانه به دفتر مرکزی شرکت هواپیمایی ( ایده آل سفر آسیا ) به مدیریت جناب آقای مهندس مهدی شاهی مراجعت نمودیم .

به منزله یِ حضورمان در مجموعه فوق با یکی از مشتریان قدیمی شرکت ایده آل سفر آسیا ( قویترین مرد جهان . دکتر سیّدافشین مباشر ) مواجه شدیم که این امر منجر به نشست خبری مشترکی بین مدیریت مجموعه و ایشان در بین اصحاب رسانه گردید .

در ابتدا جناب آقای مهندس شاهی توضیحات کامل و جامعی را در خصوص مجموعه شان دال بر اینکه از سال ۱۳۹ دایر و در زمینه های مختلف پروازی خدمات گسترده ای را در اختیار مردم عزیز کشور عزیزمان قرار داده اند عنوان نمودند .

ایشان در پاسخ خبرنگاران در خصوص زمان اعزام تورهای زیارتی و سیاحتی مجموعه شان اظهار داشتند که هر هفته از طریق تورهای مختلف اعزام داشته & بهترین و ارزنده ترین خدمات را در طول سفر برای مسافرین محترمشان رقم میزنند .

در ادامه از دکتر مباشر ( قهرمان سنگین وزن کشور عزیزمان و رکورددار جهان ) در خصوص دلیل انتخابشان و اینکه چه مدّت زمانی هست که از خدمات شرکت هواپیمایی ( ایده آل سفر آسیا ) بهره میگیرند جویا شدیم که ایشان در پاسخ به خبرنگاران اینگونه اظهار داشتند که رابطه یِ دوستی و رفاقتشان با جناب مهندس شاهی بیش از قدمت مجموعه یِ هواپیمایی ایشان میباشد و از آن جایی که در زندگی شخصی و کاراکتر شخصیّتی وی بر منضبط و قانونمند بودن ایشان اطمینان کامل داشتم از بدو تاسیس و دایر نمودن شرکت هواپیمایی فوق با راحتی خیال از خروجی کلیّه امور خدماتیشان مشتری دائم و پَر و پا قرص مجموعه شان گردیدم .

دکتر مباشر در جمع خبرنگاران چندین خاطره از تورهای زیارتی کربلا که پیش تر توفیق مشرف گردیدنشان از طریق این مجموعه برایشان رقم خورده بود را نقل نموده & همچنین عنوان داشتند که پس از رکورد زنی اخیرشان ( کشیدن هواپیمای مسافربری ۴۳ تنی md & شکستن رکورد دنیا و برگزیده شدنشان بعنوان قویترین مرد جهان ) توسط مدیریت محترم مجموعه هواپیمایی ( ایده آل سفر آسیا ) طی مراسم وزینی مورد تجلیل و تقدیر واقع گردیده و از سوی مجموعه مفتخر به اخذ هدیه ای منوط به مشرف گردیدن به سفر زیارتی کربلای معلی گردیدند که در این خصوص مراتب تقدیر و تشکّر خود را از ایشان اظهار نمودند .

در پایان جناب مهندس شاهی اعلام نمودند که از طرف مجموعه ایده آل سفر آسیا برای مشتریانی که از جانب دکتر مباشر برای بهره گیری از تورهای زیارتی به مجموعه شان مراجعت نمایند مبلغ ۴۰۰.۰۰۰ تومان تخفیف vip منظور خواهد گردید .

سیّدافشین مباشر هم بعنوان کلام آخر عنوان نمود که بحمدلله به زودیه زود نایب الزیاره و دعاگوی تمامی مردم عزیزمان خواهد بود و برای بهبودی شرایط اقتصادی کشور و مردم کشور عزیزمان دست به دعا گردید .