بهترین دستگاه تست قند خون توسط بی گزند

معرفی بهترین مارک دستگاه تست قند خون توسط تجهیزات پزشکی بی گزند
با توجه به نوسان سطح قند خون در طول روز نظارت روزانه بر آن برای افراد دیابتی و غیر دیابتی بسیار مهم است. با این حال آزمایشات خانگی نمی تواند جایگزین آزمایش های پیشگیرانه A1c ( نشان دهنده میانگین قند خون در طی دو سه ماه گذشته ) شود.

بنابراين با آزمایش 4 بار در روز(یا بیشتر)می توانید میزان قند خون و حفظ آن را به صورت ناشتا كنترل كنيد. توجه كنيد ميزان قند خون بايد زیر 140 میلی گرم در دسی لیتر و ترجیحاً نزدیک به محدوده 70 تا 120 میلی گرم در دسی لیتر باشد. معمولاً اندازه گیری قند خون قبل از هر وعده غذایی و خواب بايد انجام شود.از طرفی گاهی اوقات ممکنه پزشک از بیمار دیابتی بخواهد در ساعاتي مشخص ميزان قند خون خود را آزمایش و گزارش دهيد تا بهترین روش درمانی را تجویز کند، بنابراین نیاز به دستگاه قند خون خانگی امري ضروری است.

تعداد دفعات استفاده فرد مبتلا به دیابت از دستگاه قند خون بسيار زياد است و کاملاً به نوع دیابت بستگی دارد. سطح قند خون در بیماران دیابتی نوع 1 بیشتر از افراد دیابتی نوع 2 است ، از این رو باید مرتباً بررسی شود. بیماران مبتلا به دیابت نوع 1 معمولاً برای تنظیم دوز انسولین خود حداکثر 3 یا 4 بار در روز نياز به اندازه گيري قند خون دارند. البته بيماران دیابت نوع 2 یک یا دو بار در روز یا حتی به ندرت یک یا دو بار در هفته نياز به بررسي قند خون دارند.