دانلود رایگان فیلم پارتی

فیلم سینمایی پارتی فیلمی با موضوع اجتماعی می باشد , کارگردانی این فیلم را سامان مقدم و مانی اویجی و محمود معظمی و همچنین تهیه کنندگی آن را مرتضی شایسته بر عهده داشته اند و این فیلم محصول سال 1379 می باشد.
بازیگران فیلم پارتی : هدیه تهرانی و علی مصفا و سروش گودرزی و مهدی خیامی و سعید بزرگی و اسماعیل شنگله و سیدابراهیم بحرالعلومی و محمدرضا قومی و خسرو ناجی و امیرعلی عسگری و مهرداد خان زادی و علی کاظمیان و رهام بهمنش و مهدی فرشچی و کوروش ستوده و محمود معظمی و علی مظفری و آرمین قبادی پاشا و حمیدرضا آفرینش و کمال شاهین پرتو و عباس کیمیایی و حسین کاظمیان و نادر قبله ای و مریم توکلی و رضا رستمی و ابراهیم قائدی و پرهام امینی و شاهین تشکری و شهرام نیکو بیان و عماد نجیب زادگان و فرمیسک فاریا و هدیه تهرانی علی مصفا سروش گودرزی مهدی خیامی سعید بزرگی اسماعیل شنگله سیدابراهیم بحرالعلومی محمدرضا قومی خسرو ناجی امیرعلی عسگری مهرداد خان زادی علی کاظمیان رهام بهمنش مهدی فرشچی کوروش ستوده محمود معظمی علی مظفری آرمین قبادی پاشا حمیدرضا آفرینش کمال شاهین پرتو عباس کیمیایی حسین کاظمیان نادر قبله ای مریم توکلی رضا رستمی ابراهیم قائدی پرهام امینی شاهین تشکری شهرام نیکو بیان عماد نجیب زادگان فرمیسک فاریا

خلاصه داستان فیلم پارتی :
امین حقی تصمیم دارد وصیت نامه برادر شهیدش حسین در روزنامه چاپ کند. مخالفین امین که این اقدام او را به ضرر خود می بینند پس از تهدید و شکنجه طی توطئه ای او را به دادگاه احضار می کنند. همسر امین (نگار) به همراه چند تن از دوستان امین از جمله آزاد تصمیم به تهیه پول برای آزادی او می گیرند. اما موفق به فراهم آوردن پول نمی شوند. آن ها سرانجام با تصمیم آزاد منزل مسکونی خود را که متعلق به خواهر امین است جهت تهیه منبع وثیقه اجاره می دهند امین که بطور اتفاقی پس از آزادی در جریان اجاره منزل برای جشن پارتی قرار می گیرد آزاد را از منزل خود بیرون کرده و آزاد نیز تحت فشارهای روحی خودکشی می کند. امین پس از دستیابی به نامه آزاد که خطاب به او نوشته بود در جریان ماجرا قرار می گیرد و می فهمد عمویش اکبر حقی که در آستانه برگزاری انتخابات مجلس درصدد بدست آوردن آراء بیشتر بوده، با فریفتن آزاد، متن وصیت نامه برادر امین (حسین) را بدست آورده و پس از متهم ساختن امین با دروغ پردازی نشر اکاذیب صاحب شهرت شده و امین نیز به یکسال حبس محکوم می شود. امین که پس از آزادی از زندان تصمیم به ادامه فعالیت خود گرفته بود پس از تهدید توسط مخالفین کشته می شود.

نام فیلم : پارتی
دستیار کارگردان : اردشیر افشین راد
نویسندگی : سامان مقدم
گروه فیلم برداری : بهرام بدخشانی و امیر کریمی و داوود امیری و فرهاد کریمی و مهرداد لشکری و کریم مرائی
تدوین کنندگان : محمدرضا مویینی و منصوره شهبازی
صدابردار ها : ناصر فرهودی و اسحاق خانزادی و محمدعلی عبیری و حامد خانزادی
موسیقی : کارن همایون فر و ناصر فرهودی و کریم قربانی
مدت : 85 دقیقه