آموزش روتوش عکس

در بین بی‌شمار کلاس‌های حضوری و آنلاین روتوش عکس، شاید برای شما خواننده گرامی این سؤال پیش‌آمده است که بهترین دوره یادگیری روتوش ایران کدام است


از سال 1399 با شیوع بیماری کرونا، بسیاری از مؤسسات و کلاس‌های حضوری آموزش روتوش به سراغ تدریس آنلاین رفتند و در بستر اینترنت مانند راه‌اندازی وب‌سایت، شبکه‌های اجتماعی مانند اینستاگرام و تلگرام شروع به آموزش نمودند


در این راستا بسیاری افراد سودجو که تجربه، دانش و تخصص در تدریس روتوش عکس ندارند فرصت را غنیمت شمرده و شروع به فروش دوره‌های غیراصولی و غیرحرفه‌ای کردند.


زیرا در محیط وب، به‌راحتی می‌توانند کمبود دانش خود را پنهان کنند و به‌سادگی هم‌وطنان را فریب دهند.


همین امر باعث شد تا در این بخش از مقاله به این نکته اشاره کنیم که تا عزیزان گرامی که قصد یادگیری حرفه‌ای روتوش را دارند آگاهانه‌تر کلاس یا دوره آنلاین را انتخاب کنند تا زمان، پول و سرمایه خود را از دست ندهند.


مقاله کامل را در اینجا ببینید

https://rotoosher.ir/%d8%b1%d9%88%d8%aa%d9%88%d8%b4-%d8%b9%da%a9%d8%b3/

در ویدئو مثالی زده شده است از افرادی که صلاحیت تدریس روتوش را ندارند و فقط محتواهای درون وب را کپی کرده و بفروش می‌رسانند.


از آنجا که وب‌سایت روتوشر مرجع تدریس حرفه‌ای روتوش عکس است و مدرسین باتجربه و با سابقه دارد، می‌تواند در این موضوع خاص به‌خوبی اظهارنظر کند، زیرا بسیاری از همین شیادان مطالب خود را از وب‌سایت روتوشر که کاملاً رایگان است کپی نموده و بفروش می‌رسانند.


رسیدگی به این تخلفات در حیطه فعالیت دست‌اندرکاران سایت روتوشر نیست و باید سازمان‌های مربوطه این کار را انجام دهند.

ما فقط می‌توانیم شفاف‌سازی کنیم و دوره‌های باکیفیت تولید نمایید، این تنها کمکی است که از ما ساخته است.


این اشخاص فقط هنرجو را به چاه انداخته و مانع رشد و شکوفایی شما می‌شوند. با کمی آگاهی می‌توانید جلو ضرر را بگیرید و سرمایه خود را حفظ کنید.


تفاوت بسیاری وجود دارد بین اشخاص و مدرسین که سال‌ها مطالعه کرده‌اند، تجربه دارند، علم، دانش، هنر در زمینه روتوش عکس دارند. با هنر عکاسی پرتره، نورپردازی چهره، زیبایی‌شناسی و ترکیب‌بندی آشنایی دارند با افرادی که تنها هنرشان کپی و دزدی است.


اگر شما هم تجربه موفق یا ناموفق شرکت در کلاس یا خرید دوره و پکیج آموزش روتوش عکس از وب‌سایت، صفحه اینستاگرام یا کانال تلگرام مشابه دارید، برای آگاهی‌رسانی به دیگر دوستان در بخش کامنت‌ها معرفی نمایید


این کار شما به صدها نفر هم‌وطن مانند خودتان کمک می‌کند تا انتخابی درست داشته باشد و مورد سوءاستفاده و دام شیادان قرار نگیرند.


با امید اینکه همهٔ ایرانیان به روش صحیح فعالیت شغلی خود را شروع کنند و گسترش دهند