وظایف اصلی یک برقکار ساختمان چیست؟

برقکار ساختمان 24 ساعته در تهران به کارشناس و کارشناس فنی که در کنار ابزارهای پیشرفته مشکلاتی از قبیل علت قطع و وصل برق ساختمان ها، اختلالات سیم کشی تاسیسات و مجتمع ها، نصب دوربین های مدار بسته، نصب و راه اندازی و کارکرد انواع آیفون خواهد داد. برقکار ساختمان هر چه باتجربه و بالغ باشد، زودتر علت اختلالات و مشکلات برق را شناسایی و نسبت به رفع آنها اقدام می کند.
https://faazino.com/%d8%a8%d8%b1%d9%82%da%a9%d8%a7%d8%b1-%d8%ad%d8%b1%d9%81%d9%87-%d8%a7%db%8c-%d8%b3%d8%a7%d8%ae%d8%aa%d9%85%d8%a7%d9%86/

با توجه به دانش و تخصص برقکار، سرعت نصب و انجام کلیه امور به حداقل زمان ممکن کاهش می یابد. وظایف و خدماتی مانند سیم کشی تک فاز و سه فاز، افزودن انشعابات کلید و پریز، تعویض، تعمیر و نصب کلید و پریز، تعمیرات جعبه توزیع و فیوز، سیم کشی ساختمان ها و مراکز صنعتی، نصب و تعمیر دزدگیر خانه و لوازم خانگی وسیله نقلیه، نصب لوسترهای آویز، دیوارکوب محل کار و سکونت، ارتباطات داخلی دفتر مرکزی و ساختمان، جابجایی پریزهای برق ساختمان، مونتاژ تابلو برق، نصب و تعمیر تابلو برق، دسترسی به ارتفاعات، سیم کشی تلفن ثابت و وای فای و اینترنت و انواع عیب یابی و عیب یابی و اتصالات سیم کشی برق موقت.