کلیسای جامع مارسی فرانسه - تعیین وقت سفارت فرانسه با ویزاسیر

کلیسای جامع مارسی توسط ناپلئون سوم (پادشاه فرانسه) در قرن 19 میلادی ساخته شده است. ساخت این کلیسا حدود 20 سال طول کشید و برای ساخت آن حدود 14 میلیون فرانک طلا هزینه شده است. معماری این کلیسا به سبک بیزانس- رومی طراحی شده است و برای کاتولیک های مسیحی ساخته شده است. این کلیسا را با نام کلیسای جامع نوولا ماژور هم میشناسند. این مکان در شهر مارسی در کشور فرانسه قرار دارد و جزو آثار باستانی ملی و جاذبه های گردشگری کشور فرانسه میباشد. معماری این کلیسا بسیار چشمگیر و فوق العاده است و به عنوان کلیسای جامع شهر مارسی نیز شناخته می شود این کلیسا، یکی از زیبا ترین آثار تاریخی قدیمی و دیدنی های فرانسه به شمار می رود.
داخل این کلیسا به گونه ای طراحی شده است که سه هزار نفر ظرفیت دارد. از این رو می توان از آن برای برگزاری کنفرانس های جهانی استفاده کرد. فضای داخلی کلیسا آن به زیبایی با مجسمه های مختلف تزیین شده است. همچنین موزاییک که دیوار و کف کلیسای جامع را تشکیل می دهند نیز به طرز زیبایی تزئین و کنار هم چیده شده اند. منظره دریا نیز بر زیبایی این کلیسا افزوده شده است. همه اینها در کنار هم این کلیسا را به یک مکان گردشگری زیبا تبدیل کرده اند.

تعیین وقت سفارت فرانسه: http://visasair.ir/cs/buy/4
تلفن: 09354909384
اینستاگرام: https://www.instagram.com/visasair/
تلگرام: https://t.me/Visasair

#visasair #ویزا #ویزاسیر #تعیین_وقت_سفارت #ویزای_فرانسه #فرانسه #ویزای_کاری #ویزای_تحصیلی #ویزای_کاری_فرانسه #ویزای_تحصیلی_فرانسه #مهاجرت #مهاجرت_تحصیلی #مهاجرت_کاری #مهاجرت_تحصیلی_فرانسه #مهاجرت_کاری_فرانسه #سفارت_فرانسه #پاریس #اروپا #برج_ایفل #لوور#اجتماعی #ویزای_شینگن #ایران
#france #paris