پالمن گارتن آلمان - Palmen Garten Germany - تعیین وقت سفارت آلمان با ویزاسیر

پالمن گارتن باغ گیاه شناسی فرانکفورت محسوب می شود که انواع مختلف گونه های گیاهی از اقصی نقاط جهان در آن جمع آوری و نگهداری می شود و دارای مناظر زیبا و چشم نوازی است. بسیاری از نمایشگاه ها و فستیوالها هر ساله در این باغ برپا می شود.
اگر چه فرانکفورت را بیشتر به خاطر سازه‌های استیل و بتنی‌اش می‌شناسند اما یک باغ گیاه‌شناسی ارزشمند نیز دارد. «پالمن گارتن» (Palmengarten) در میان «وست اند» (Westend) شیک واقع شده و چندین هکتار درخت استوایی، سرخس‌ و ارکیده را به نمایش می‌گذارد. بسیاری از گیاهان در گلخانه‌های مختلف نگهداری می‌شوند. از میان آن‌ها می‌توانیم به «تروپیکاریوم» (Tropicarium) با جنگل نیمه حاره‌ای اشاره کنیم. یک قطار مخصوص کودکان از میان باغ عبور کرده و در مسیرش از کنار دریاچه نیز رد می‌شود. معمولاً بزرگسالان به سمت کنسرت‌های جاز که در آگوست برپا می‌شوند سرازیر شده یا در «کافه زیسمایر» (Café Siesmayer) به استراحت می‌پردازند. برانچ‌های اینجا شهرت زیادی دارد.

تعیین وقت سفارت آلمان: http://visasair.ir/cs/buy/7
تلفن: 09354909384
اینستاگرام: https://www.instagram.com/visasair/
تلگرام: https://t.me/Visasair

#visasair #ویزا #ویزاسیر #تعیین_وقت_سفارت #ویزای_آلمان #آلمان#ویزای_کاری #ویزای_تحصیلی #ویزای_کاری_آلمان #ویزای_تحصیلی_آلمان #مهاجرت #مهاجرت_تحصیلی #مهاجرت_کاری #مهاجرت_تحصیلی_آلمان #مهاجرت_کاری_آلمان #سفارت_آلمان #اروپا #اجتماعی #ویزای_شینگن #ایران #مهاجرت_به_آلمان #تایید_مدارک #تایید_مدارک_سفارت_آلمان #سفارت
#germany