دستگاه دندانپزشکی FUME ELIMINATOR

Fume Eliminator هوا را هنگام انجام فرآیند تخلیه کردن دندان با سرعت بالا و همچنین حذف آمالگام جیوه دندانی تصفیه می کنند.قرار دادن و حذف آمالگام از روش های معمول دندانپزشکی هستند که به علت وجود بخارات و آلاینده های سمی جیوه دندانپزشکی و دستیاران آنها را تهدید می کند.این دستگاه با مجرای مکشی انعطاف پذیر بخارات سمی و ذرات معلق شامل تمامی عوامل بیماری زا (ویروس،باکتری،قارچ و ...) را نیز فیلتر و یک محیط تنفس امن را به وجود می آورد . دستگاه در هنگام کارکرد قابلیت جا به جایی داشته و به شش لایه فیلترینگ موثرکه از بارزترین آنها می توان به هپتا 13 و کربن اکتیو اشاره کرد مجهز می باشد که این امر مانع از انتشار حتی ریزترین مواد سمی و غیر سمی و انواع بوهای نامطبوع و آلرژی زا در اتاق عمل خواهد شد.
فناوری UVC نیز برای از بین بردن عوامل بیماری زا در این دستگاه تعبیه شده است که موجب افزایش عمر مفید فیلترهای مورد استفاده می گردد .
لیست زیرتعدادی از این آلاینده های دندانپزشکی
• بخارهای جیوه ناشی از حذف آمالگام
• عوامل بیماری زا (ویروس،باکتری،قارچ و ...)موجود در ذرات معلق ناشی از عمل های دندانپزشکی
• ذرات معلق و دود ناشی از لیزر در طی روش های لیزر دندانپزشکی و میکروسرجری
• ساییدگی هوا و گرد و غبار میکروتچینگ
• بوی نامطبوع دهان بیماران
همچنین متخصصان و جراحان به دلیل استفاده از انواع دستگاه های کوتر و لیزر و ... که ایجاد دود می کنند در معرض مواد سرطان زا و سمی و محرک از قبیل : هیدروکربن ها ، فنول ها ، نیتریل ها ، اسیدهای چرب، بتادین،بنزن، اکریلونیتریل،سیانید هیدروژن،مونوکسید کربن و ... قرار دارند که استنشاق آنها باعث بروز سرطان ،انتقال عفونت و حساسیت ، تحریک چشم ،حالت تهوع ،سردرد ، سرگیجه ،آلرژی و خطرناکتر شامل بیماریهای خونی از قبیل آنمی و حتی لوسمی و دیگر بیماریها می گردد .

شرکت دانش بنیان فن آوران سپید جامگان WWW.3MEDGROUP.COM تلفن : 02172478