انگشتر مردانه فیروزه نیشابوری رکاب دست ساز حصیری کد R65

انگشتری كه مشاهده مي نماييد، انگشتر مردانه فیروزه نیشابوری رکاب دست ساز حصیری کد R65 مي باشد. این انگشتر فیروزه نیشابوری یکی دیگر از سری تولیدات سایت زرسی می باشد که علاوه بر خواص اعجاب انگیز نگین آن، طراحی خاص و متفاوت رکاب نقره، زیبایی فوق العاده ای را برای این انگشتر فیروزه نیشابوری به ارمغان آورده و آن را برای تمام زیبا دوستان و علاقمندان به هنر دست مناسب گردانیده است. رکاب این انگشتر مردانه نیز دست ساز بوده و علاوه بر سوهان کاری دارای طرح فوق العاده زیبا و منظم حصیری می باشد، از نقره با عیار 925 ساخته شده است. نگین اصلی که در وسط قرار گرفته فیروزه نیشابوری اصل می باشد و آن را در زمره زیباترین انگشترهای فیروزه نیشابوری سایت زرسی قرار داده است.

جهت مشاهده تصاویر و توضیحات بیشتر درباره ی این انگشتر مردانه رکاب دست ساز حصیری فیروزه نیشابوری به این لینک مراجعه کنید.
انگشتر مردانه فیروزه نیشابوری رکاب دست ساز حصیری کد R65

این انگشتر مردانه فیروزه نیشابوری اصل در سایزهای مختلف قابل ارائه می باشد، برای انتخاب صحیح سایز پیشنهاد می گردد که مقاله آموزشی راهنمای سایز انگشتر را در سایت زرسی مطالعه کنید تا با اندازه گرفتن دور انگشت خود سایز انگشت خود را بدست بیاورید.
سایز انگشتر