دستگاه زیباسازی و جوان سازی پوست درمارولر|09190678478|درمان جای جوش کک و مک و اسکار پوست و لک

برای سفارش خرید انواع دستگاه های زیبایی و جوان سازی پوست با شماره 09190678478 تماس بگیید و یا در تلگرام یا واتساپ پیام دهید.
دلیل اصلی پژمرده شدن پوست شما در گذر زمان، کاهش سطح کلاژن لایه اپیدرم پوست تان می باشد. به مرور زمان چروک های پوستی بیشتر می شوند و پوست شما شروع به حفظ و نگهداری آثار بجامانده از جوش، زخم و آبله مرغان می کند و پوست قدرت بازیابی مجدد خود و ترمیم اثرات به جا مانده و چروک ها را ندارد. همچنین پوست شما قابلیت مبارزه در برابر آفتاب سوختگی و آسیب های ناشی از آفتاب، زخم، جوش و آرایش های روزانه را از دست می دهد. به همین دلیل به محض کثیف شدن پوست و قرار گرفتن در معرض آلودگی ساختار یکنواخت و سلامتی آن از بین می رود. لایه های مکرر چربی و آلوده باعث مسدود شدن منافذ پوستی می شود و از جذب مواد مغذی و کرم های مراقبتی پوستی جلوگیری می کند و این روند، پوست آلوده و خسته را به مرور زمان به پوست پیر تبدیل می کند.
دکتر رولر به عنوان موثرترین دستگاه برای ترمیم اثرات کششی پوست، جوش، زخم و چین و چروک های پوستی شناخته شده است که بر اساس روش میکرونیدلینگ طی ۶ تا ۸ هفته روند درمان را انجام می دهد.استفاده از درمارولر بسیار راحت و آسان می باشد. شما می توانید به راحتی در منزل از آن استفاده کنید
عد از استفاده از درمارولر، حداقل تا 24 ساعت در معرض مستقیم نور خورشید قرار نگیرید و در صورت قرار گرفتن حتما از ضدآفتاب SPF 30 استفاده کنید.
از کرم ها و سرم های ویتامین C ,D و A و کرم های دارای کلاژن، 48 ساعت بعد از درمارولر استفاده کنید.
از لوازم آرایشی و لوسیون برنزه کننده تا 24 ساعت استفاده نکنید.
بعد از استفاده از درمارولر ممکن است ناحیه رول شده قرمز شود که این امر 100 درصد طبیعی است و این نشان دهنده تولید مجدد کلاژن توسط پوستتان می باشد و طی 2 الی 12 ساعت کاملا محو می شود.
تا چند روز بعد از استفاده از درمارولر، پوست خود را با کرم مرطوب کننده مرطوب نگه دارید.
برای سفارش خرید با شماره 09190678478 تماس بگیرید ارسال کالا به تمام نقاط ایران.