مدارک لازم برای مهاجرت به کانادا چیست؟

مدارک لازم برای "مهاجرت به کانادا" بستگی به نوع ویزایی دارد که می‌خواهید درخواست دهید.
در ویزاهای بلندمدت مثل ویزای کارآفرینی و سرمایه‌گذاری در کانادا، خوداشتغالی کانادا، ویزای استارتاپ کانادا و اسکیل ورکر به جز مدارک جنرال، مدارک دیگری نیاز دارید که البته لازم نیست نشان دهد که قصد ترک کانادا را دارید.
مثلا در ویزای کارآفرینی شما به یک طرح تجاری دقیق یا بیزینس پلن نیاز دارید. این طرح باید نشان دهد که بیزینسی که قصد راه‌اندازی آن را دارید، دقیقا چیست و چه تحقیقاتی برای آن انجام داده‌اید.
در ویزای خوداشتغالی هم شما نیاز به یک بیزنس پلن دقیق دارید.
در ویزای استارتاپ هم داشتن بیزینس پلن استارتاپی لازم است.
پس مدارک لازم بسته به روش‌های مهاجرتی متفاوتند. البته تعدادی از این مدارک جنرال ثابت هستند و برای همه روش ها باید ارائه شوند اما برخی اختصاصی هستند و باید متناسب با هر روش به طور دقیق و کامل، جمع‌آوری و ارائه شوند.
ویزا موندیال با بهره مندی از بیش از ۸۰ مشاور در کانادا، اروپا، ایران و برخی دیگر مقاصد دنیا در اکثر ورکشاپ‌ها و سمینارهای بین المللی مرتبط با کاریابی، مهاجرت، اعزام دانشجو و بورسیه شرکت میکند. این شرکت در هر کدام از کشورهای محل فعالیت با موسسات رسمی و قانونی همکاری کرده و همکاران رسمی این شرکت در کشور ایران فقط موسساتی هستند که در این سایت معرفی می‌شوند و ویزا موندیال با هیچ فرد یا موسسه و شرکت دیگری در کشورهای ذکر شده همکاری ندارد.
https://www.visamondial.com/