تفاوت سرعت گوشی A9 و گوشی HONOR VIEW 20

اگر بخواهیم عملکرد موبایل را بسنجیم باید بگوییم تمامی سخت افزار هایی که برای این گوشی استفاده شده است قدرتمند است و با استفاده از این گوشی می توانید تمام برنامه های مورد نیاز خود را استفاده نمایید .
ظرفیت باتری گوشی HONER VIEW 20 4000 میلی آمپر ساعت است .
یکی از مزیت هایی که این گوشی دارد باتری قدرتمند آن می باشد . شما می توانید این گوشی را با شارژ سریع ف شارژ کنید تنها در یک ساعت شارژ کردن می توانید یک روز کامل از آن استفاده کنید

آنر می‌توانست از تراشه قبلی استفاده کند و ارزش خرید این پرچم ‌دار باز هم بالا باشد اما باز هم برای برای جلو افتادن از رقبا از تراشه قوی‌تر نسبت به مدل‌های قبلی استفاده کرد.
ممکن است درگیر شدن با اعداد و ارقام شما را گمراه نماید ، اما به زبان ساده می توان گفت که هیچ بازی و نرم‌افزاری نیست که روی View 20 اجرا نشود.
فروشگاه اینترنتی گودال به دلیل استقبال مشتریان عزیز و خریداران دوست داشتنی خود یک جشنواره پاییزه برگزار کرده که قیمت های محصولات را با 30%تخفیف در خدمت شما قرارداده است .
شما می تواند برای خرید این محصولات بی نظیر از طریق لینک حاضر http://gudalgo.com وارد سایت گودال شوید و با استفاده از پوئن های منحصر به فردی که داراست خرید خود را انجام دهید.
همچنین در صورت مشاهده محصولات بیشتر و به روز تر می توانید وارد سایت شوید و یا با مشاوران مجرب گودال مشورت نمایید.
بهتر است از این فرصت طلایی استفاده کنید و محصول مورد نظر خود را سفارش دهید
برای پیگیری محصولات و یا کسب اطلاعات دقیق تر میتوانید با شماره های زیر تماس برقرار کنید
09120646492
0216679771
0216679772