بررسی کیفیت و کارای گلس یو وی - UV - فونی شاپ

یکی از جدیدترین انواع گلس های تولید شده در سال های اخیر، گلس UV می باشد که بطور ویژه برای گوشی های خمیده طراحی شده است. یکی از مشکلات اصلی گلس ها در گوشی های Edge که اکنون بیشتر در بازار مشاهده می شوند، جداشدن سریع گلس از صفحه نمایش و ضعف چسب های بکار رفته است. گلس های یو وی در مجموعه ای شامل محافظ صفحه نمایش، چسب مخصوص UV و لامپ UV ارائه می شوند که هر کدام کارایی ویژه ای داشته و در این ویدئو به آن میپردازیم.

تفاوت گلس UV با گلس های معمولی:
گلس های معمولی که در حالت های مختلف تمام چسب و دور چسب تولید می شوند، معمولاً در گوشی های Edge پس از مدتی استفاده از صفحه نمایش جدا می شوند و بطور کلی در این گوشی ها قابل استفاده نیستند. اما گلس UV بطور ویژه برای گوشی های خمیده طراحی شده و ساختار آن و چسب بکار رفته برای این گلس از جداشدن آن از نمایشگر گوشی جلوگیری به عمل می آورد.
گلس های UV با وجود قیمت بیشتر، کیفیت بالاتری نیز دارند و بطور کلی می توان گفت ارزش خرید بالایی دارند. این گلس ها بهترین محافظ موجود برای صفحه نمایش های خمیده هستند که با توجه به مقاومت بالا و قدرت چسبندگی زیاد، طول عمر بالایی داشته و مقرون به صرفه هستند. هرچند مشکلاتی نیز برای این گلس ها همانند سخت بودن تعویض و یا مشکل هنگام چسباندن اولیه آن ها ذکر شده، اما بطور کلی می توان گلس های یو وی بهترین گلس های موجود برای گوشی های سری Edge هستند.

برای خرید گلس یو وی - UV می توانید از لینک های زیر استفاده کنید

خرید گلس یوی وی گوشی سامسونگ گلکسی نوت 10
محافظ نمایشگر یو وی شیائومی می 10 پرو

برای خرید باتری، قطعات و لوازم جانبی انواع تلفن همراه به سایت فونی شاپ مراجعه کنید: https://fonishop.com

با فونی شاپ همراه باشید :)