بهترین مارک برس حرارتی صاف کننده مو

https://arzunkadeh.com/hair-straightener-brush/

با معرفی برس حرارتی، صاف کردن موها برای خانم ها راحت تر از قبل شده است و این محصول همه‌کاره توانسته جایگاه خوبی در بین خانم هایی که تمایل به موهای صاف دارند پیدا کند. اگر شما هم از طرفداران موهای صاف و سالم هستید با ما همراه باشید تا برس موی حرارتی را به شما معرفی کنیم.

مزایای استفاده از برس حرارتی
از گذشته تا به امروز استفاده از سشوار و اتو مو برای صاف کردن موهای مجعد، وز و موج دار رایج بود، اما زمانی که برس حرارتی وارد بازار شد توجه همه را به خود جلب کرد. در واقع کسانی که این برس را می شناسند ترجیح می دهند از این وسیله برای صاف کردن موهای خود استفاده کنند. این برس ترکیبی اتو، سشوار و برس مو است که دیگر نیازی به سایر ابزارهای حالت دهنده حرارتی مو را ندارد.

دندانه های این برس و پایین آن مانند اتو مو عمل می کند و موها را همزمان با شانه زدن صاف می کند. دختران و خانم ها به دلایل زیر ترجیح می دهند از برس موی حرارتی استفاده کنند:

آسیب کمتر به مو
این برس نسبت به اتو مو و سشوار دمای پایین تری دارد بنابراین به تارهای مو آسیب نمی رساند و باعث ریزش و وز نمی شود. دمای پایین این محصول به معنای بی اثر بودن آن نیست، بلکه به دلیل شکل و طراحی آن است. با استفاده از این دستگاه نیازی به فشار دادن موها بین دو صفحه اتوی مو برای صاف شدن آن نیست. فقط موهای خود را به طور طبیعی شانه کنید تا برس اثر کند. این محصول بهترین گزینه برای افرادی است که موهای نازک و ضعیفی دارند.

البته لازم به ذکر است که افراد دارای موهای پرپشت می توانند از بهترین انواع اتو مو کراتینه موجود در بازار استفاده کنند.

آسان برای استفاده
استفاده از سشوار یا اتو مو به یک برس جداگانه برای شانه زدن موها در حین کار نیاز دارد تا قسمت ها به طور یکنواخت در معرض دید قرار گیرند، اما کار با برس موی حرارتی بسیار آسان است و نیازی به لوازم جانبی دیگری ندارد. حتی می توانید پشت سر خود را به راحتی صاف کنید.

حالت سریع
معمولاً پس از صاف کردن مو با این دستگاه ها، پس از گذشت چندین ساعت یا روز بعد، مو دیگر حالت اولیه خود را ندارد و تا زمانی که مو شسته نشود، به تدریج از نرمی آن کاسته می شود. برای رفع این مشکل می توانید در اسرع وقت موهای خود را به حالت اولیه خود برگردانید. در واقع، طراحی مجدد آنها به سختی کار با اتو و سشوار نیست. شما حتی می توانید موهای خود را با این برس حرارتی در حالت پایین تری در صبح برس بزنید تا در طول روز ظاهری براق داشته باشید.

سرعت گرمایش بالا
دندان ها و کف این برس چند ثانیه پس از استفاده گرم می شود و وقت زیادی از شما نمی گیرد. در واقع لازم نیست چند دقیقه صبر کنید تا این دستگاه گرم شود.


نکات مهم برای استفاده از برس موی حرارتی
1- قبل از صاف کردن موها، موها را با برس معمولی شانه کنید تا پیوند بین آنها باز شود.

۲- موهای شما باید خشک باشد تا آسیبی به آن وارد نشود. اگر هنگام شانه کردن و صاف کردن موها و ایجاد صدای خش خش احساس کردید بخار بلند می شود، فوراً برس را خاموش کنید و منتظر بمانید تا موها خشک شوند.

3- همیشه با دمای پایین شروع کنید و در صورت لزوم دما را افزایش دهید تا آسیب کمتری به موها وارد شود.

4- موها را به چند قسمت تقسیم کنید تا کار راحت شود. بهتر است از پشت سر شروع کنید و به سمت جلوی سر حرکت کنید.

5- اگر می خواهید به موهایتان حجم دهید، برس را زیر مو بگیرید و دندان ها را به سمت بالا نگه دارید.

6- دندانه های برس حرارتی را باید نزدیک مو ببینید تا کار صاف کردن به خوبی انجام شود. ندیدن دندان ها نشان دهنده اندازه دسته های موی شکافته شده است.