آموزش اصطلاحات زبان انگلیسی

آموزش اصطلاحات زبان انگلیسی به روش ساده
برای مشاهده مطالب بیشتر روی لینک‌های زیر کلیک کنید:

"اصطلاحات آشپزی در انگلیسی"

""

قبل از اینکه جهت تقویت مکالمه انگلیسی 30 اصلاح پر کاربرد را مرور کنیم، روش‌هایی برای یادگیری بهتر آن‌ها را ذکر خواهیم کرد که برای یادگیری بهتر این عبارات به شما کمک خواهند کرد.

پس از خواندن هر اصطلاح، چهار بار آن را بلند تکرار کنید تا بتوانید زودتر آن جمله را به خاطر بسپارید.
اگر برای خواندن این اصطلاحات، دوستی شما را همراهی می‌کند از او بخواهید آن‌ها را بلند بخواند و شما صدا را ضبط کنید. هر بار که در خانه به تکرار این عبارات می‌پردازید، تلفظ خود را با صدای ضبط شده چک کرده و در صورت مشاهده مشکل، آن را اصلاح نمایید.
موقعیتی را تصور کنید که از این اصطلاحات در آن استفاده می‌کنید؛ به طور مثال اگر جمله ای که می‌خوانید در مورد خرید از فروشگاه است؛ جملات بعدی فروشنده را پیش بینی کرده و سپس متناسب با آن، جملات را تمرین کنید. یکی از راه‌های تقویت زبان انگلیسی تصور موقعیت و پیش بینی جملاتی است که توسط فرد مقابل گفته می‌شود.
زمانی که به رادیو یا سریال‌های انگلیسی زبان گوش می‌دهید، به دنبال پیدا کردن این عبارات باشید و بررسی کنید که در چه موقعیت‌هایی از آن استفاده می‌کنند؛ این کار نقش مهمی در تقویت زبان انگلیسی شما ایفا می‌کند.
اراده کافی برای یادگیری در خود ایجاد کنید. اگر هر روز دو یا سه اصطلاح را فرا گیرید، پس از یک ماه به تمامی اصطلاحات زیر مسلط خواهید شد.