دانلود فیلم بگذار زندگی کنم

فیلم سینمایی بگذار زندگی کنم فیلمی با موضوع خانوادگی و اجتماعی می باشد , کارگردانی این فیلم را شاپور قریب و همچنین تهیه کنندگی آن را علی اکبر عرفانی بر عهده داشته اند و این فیلم محصول سال 1365 می باشد.
بازیگران فیلم بگذار زندگی کنم : مهدی هاشمی و افسانه بایگان و مهین شهابی و احمد قدکچیان و محبوبه بیات و مهری ودادیان و کیومرث ملک مطیعی و فخری خوروش و فرداد صفاجو و زهره امیری و پروین سلیمانی و محمدرضا معجمی و سارا صامت و مهدی هاشمی افسانه بایگان مهین شهابی احمد قدکچیان محبوبه بیات مهری ودادیان کیومرث ملک مطیعی فخری خوروش فرداد صفاجو زهره امیری پروین سلیمانی محمدرضا معجمی سارا صامت

خلاصه داستان فیلم بگذار زندگی کنم :
مردی با داشتن دو فرزند همسرش را طلاق می دهد. او در شرکتی کارمند حسابداری بوده و اکنون بیکار شده است. مرد با فرزندان خردسالش به خانه مادر خود می رود. زن نیز به منزل پدری می رود. زن خود را با کار خیاطی سرگرم می کند، اما هیچ یک از زندگی جدید و وضع خود راضی نیستند. آن دو پس از مدتی از اقدام عجولانه خود پشیمان می شوند و با وساطت زن و شوهری که در همسایگی آن ها زندگی می کنند و با کمک برادر کوچک زن از نو پیوند زناشویی می بندند.

نام فیلم : بگذار زندگی کنم
دستیار کارگردان : محمدرضا یوسفی
گروه نویسندگی : مهدی معدنیان و شاپور قریب و مهدی معدنیان شاپور قریب
گروه فیلم برداری : فرج الله حیدری و حسین قدیمی
تدوین گر : ایرج گل افشان
موسیقی : کامبیز روشن روان
مدت : 113 دقیقه