خودت باتری تبلت زنپد 8 رو عوض کن!

تعویض باتری تبلت Asus Zenpad 8
پیچیدگی خاصی ندارد و شما می توانید به راحتی و با کمی دقت باتری تبلت خود را تعویض کنید.ما نیز در این ویدیو سعی کردیم به طور ساده و آسان تعویض باتری Asus Zenpad 8 را به شما آموزش دهیم.
در ابتدا سعی می کنیم در پشت گوشی را باز کنیم و کمی دقت کنید که خار های در پشت هنگام باز کردن نشکند.بعد از باز کردن در پشت ما سعی می کنیم سوکت فلت تبلت را باز کنیم و بعد از آن سوکت فلت باتری را از بدنه جدا می کنیم و بعد از باز کردن فلت ها با کمی فشار از پایین باتری سعی می کنیم که باتری را از بدنه جدا کنیم.
سعی کنید که خیلی با حوصله اینکار را انجام دهید و به آرامی دور تا دور باتری را با فشار دادن از بدنه جدا کنید.دقت کنید که زیر این باتری فلت هم وجود دارد و درهنگان جدا کردن باتری از بدنه به آن اسیب نرسد و فقط بتوانید باتری را جدا کنید.
بعد از جدا کردن باتری از بدنه ، باتری جدید را جایگزین باتری قبلی می کنیم و چون الان در اینجا بدنه چسب دارد نیازی به چسب دو طرفه نیست و بعد از آن فلتی که پشت گوشی بود را در سرجای خودش قرار می دهیم و چون این فلت ها اسیب پذیر هستند ، دقت کنید که در هنگام باز و بسته کردن آسیبی نبیند و یا پاره و شکسته نشود.
خیلی آرام گیره ها را چفت می کنیم و بعد از آن نوبت میرسد به سوکت باتری که آن را هم جا می زنیم و کمی فشار می دهیم که مطمئن شویم سر جای خودش قرار می گیرد.
خوب الان در پشت را سر جای خودش قرار می دهیم با کمی فشار دادن ، دور تا دور در پشت را فشار دهید تا به درستی در سر جای خودش قرار بگیرد و بعد از نگه داشتن دکمه پاور تبلت روشن میشود و کار ما به اتمام میرسد.

خرید باتری تبلت Asus Zenpad 8
طبیعی است که باتری ها ، پس از هر چرخه شارژ آسیب ببینند و در نهایت با گذشت زمان تخریب شوند. اکثر باتری های تبلت طوری طراحی شده اند که حدود 2 تا 3 سال دوام می آورند قبل از اینکه برای استفاده عادی فرسوده شوند. اگر باتری ایسوس زن پد 8 شما فرسوده شده است ، ممکن است بخواهید آن را تعویض کنید.
برای اینکار می توانید با مراجعه به فروشگاه آلمانی استور باتری اورجینال با 100 روز گارانتی و 7 روز مهلت تست خریداری کنید.


https://www.almanistore.com/product/asus-zenpad-8-0-tablet-battery-with-technical-code-c11p1505/