باطری دستگاه حضور و غیاب افق تایم

انواع باطری یو پی اس دستگاه حضور و غیاب
یو پی اس‌ها یکی از رایج‌ترین باطری‌ها در دستگاه‌های حضور و غیاب است. استفاده از این باطری‌‌ها در دستگاه‌های حضور و غیاب باعث می‌شود که حتا بدون وجود برق دستگاه به کارکرد خود ادامه دهد. یو پی اس‌های متصل شده به دستگاه‌ها در حالت کلی در 3 نوع هستند که در ادامه به بررسی هر کدام از این موارد خواهیم پرداخت.

یو پی اس آفلاین دستگاه حضور و غیاب
این نوع از یو پی اس‌های متصل شده به دستگاه‌های حضور غیاب می‌توان به قیمت ارزان، سبکی این نوع باطری است. این نوع از یو پی اس‌ها در زمان قطع شدن برق به صورت خودکار در مدار قرار می‌گیرد و این باعث می‌شود دستگاه به کار خود حتا در زمان قطع شدن برق به ادامه دهد.

یو پی اس آنلاین دستگاه حضور و غیاب
از این نوع از یو پی اس‌ها زمانی استفاده می‌شود که سیستم برق شهری به هر دلیلی دچار مشکل شده است. این یو پی اس‌ها در مدار قرار می‌گیرند.

یو پی اس تعاملی در دستگاه کارت زنی
در این سیستم‌های تامین برق دستگاه‌های حضور و غیاب، که با نام یو پی اس‌های تعاملی دستگاه‌های حضور و غیاب نام گذاری می‌شوند، دائم در مدار قرار دارند و به این وسیله در زمان وجود برق منبع تغذیه خود را شارژ می‌کنند تا زمانی که به دلیل نبود برق بتوانند شارژ مورد نظر خود را برای مدت زمانی مشخصی در اختیار سیستم حضور و غیاب قرار دهند. توجه داشته باشید که این نوع از سیستم‌های تامین برق در مواقع ضروری بسیار حساس‌اند و عموما برای دستگاه‌هایی مورد استفاده قرار می‌گیرند که دستگاه کنترل ورود و خروج افراد در آن‌ها از درجه اهمیت بالایی برخوردار است.با کارشناسان ما در مجموعه افق تایم در تماس باشید.
https://ofoghfaravision.com/attendance-device/battery-attendance-device/