دانلود فیلم سینمایی یکی از ما دو نفر

فیلم یکی از ما دو نفر فیلمی به کارگردانی تهمینه میلانی و سارا خوئینی ها و سیدعلی سجادی و فتانه ملک محمدی و تهیه کنندگی تهمینه میلانی و محمد نیک بین و محمد نییک بین می باشد. این فیلم با ژانر اجتماعی و محصول سال 1389 می باشد و بازیگرانی همچون بهرام رادان و السا فیروزآذر و دانیال عبادی و همایون ارشادی و سارا خوئینی ها و آناهیتا نعمتی و سمانه پاکدل و الناز فیروزآذر و احمد یاوری شاد و آزیتا رایجی و سعید کرمی و علی مرادی و واله ضرغامی و آنا نعمتی و پیام صالحی در آن ایفای نقش می کنند.

خلاصه داستان فیلم یکی از ما دو نفر :
سارا که پس از پایان تحصیلات مهندسی تازه از آمریکا برگشته، برای استخدام به شرکتی می رود که بابک مدیر آن است. بابک که از به هم خوردن نامزدی سارا باخبر است، به عمد او را به دفترش کشانده تا مثل دختران دیگر جذب خودش کند. اما سارا دختر متفاوتی است و با جدیت برای اجرای نمایشگاهی از مناطق ایران در کنار یک بنای تاریخی آماده می شود. حربه های مختلف و تکراری بابک هم تأثیری روی او ندارند. استخدام دوست دوران کودکی سارا، مهرداد سبب دردسر برای هر دوی آنها می شود. به نحوی که به خاطر حسادت بابک، مهرداد اخراج می شود. سارا پس از آتش گرفتن چادر نمایشگاه، موفق می شود چادر نسوزی را جایگزین کند، اما بلافاصله به دلیل درگیری مهرداد با بابک، به رغم علاقه پنهانش به بابک، استعفا می دهد. روز بعد وقتی سارا برای تسویه حساب به شرکت می رود، بابک نمی گذارد او از شرکت خارج شود و سارا خود را از ایوان شرکت به پایین پرت می کند و به شدت زخمی می شود. چهار پنج سال بعد، بار دیگر بابک و سارا تصادفی یکدیگر را در بنایی باستانی در کویر ملاقات می کنند. بابک اعتراف می کند عاشق سارا بوده، اما سارا چیزی از عشقش نمی گوید. هنگام ترک محل، بابک اتومبیل سارا را تعقیب می کند.

نام فیلم : یکی از ما دو نفر
دستیار کارگردان : سیامک خواجه وند
نویسندگی : تهمینه میلانی
گروه فیلمبرداری : علیرضا زرین دست و مهرداد لشکری و رضا نوروزی و محمد کریمی و بهرام مشایی و رضا نوروزی بختیاری و مریم میلانی
تدوین : تهمینه میلانی
صدابردار ها : اسحاق خانزادی و کاوه دیداری و سعید علیپور
گروه موسیقی : کارن همایون فر و بهنود یخچالی
سازندگان تیتراژ : حسین شمسی و هاشم محققی فرد
مدت : 87 دقیقه