دانلود فیلم سینمایی دختر شیرینی فروش

فیلم سینمایی دختر شیرینی فروش فیلمی با موضوع اجتماعی کمدی و کمدی و خانوادگی و اجتماعی می باشد , کارگردانی این فیلم را ایرج طهماسب و همچنین تهیه کنندگی آن را مجید مدرسی بر عهده داشته اند و این فیلم محصول سال 1380 می باشد.
بازیگران فیلم دختر شیرینی فروش : حمید جبلی و ثریا قاسمی و ایرج طهماسب و فاطمه معتمدآریا و فرحناز منافی ظاهر و سعید پیردوست و قاسم زارع و یوسف تیموری و خسرو احمدی و سیدجلال طباطبایی

خلاصه داستان فیلم دختر شیرینی فروش :
پسر و دختر دو خانواده قصد ازدواج دارند. اما بیست سال است به خاطر مخالفت والدینشان با هم یا خواستگاری و یا عقد و یا عروسی شان به هم خورده است. دعوا بین دو خانواده بالا می گیرد تا اینکه پسر و دختر تصمیم می گیرند خودکشی کنند. از سوی دیگر بزرگترها سخت به دنبالشان هستند و ظاهراً از رفتار گذشته نادم هستند. اما دختر و پسر با وضعیت نابسامان جسمی خود تصمیم به مقابله با بزرگترهایشان می گیرند و در خانه ی پدری سعید در حالی که توسط پلیس و افراد خانواده محاصره شده اند اخطار می دهند که اگر ساعتچی شناسنامه سعید را ندهد و با ازدواجشان موافقت نکند خودشان و خانه را به آتش خواهند کشید. بزرگترها به ناچار رضایت می دهند و وصلت صورت می گیرد. در این شرایط معلوم می شود پدر سعید و مادر نیلوفر هم به یکدیگر علاقمند شده اند زیرا هر دو تنها هستند.

نام فیلم : دختر شیرینی فروش
نویسنده : ایرج طهماسب
گروه فیلم برداری : عزیز ساعتی و علیرضا برازنده و رضا نوروزی بختیاری
تدوین : حسین زندباف
صدابردار : بهمن اردلان
موسیقی : محمدرضا علیقلی
مدت زمان : 90 دقیقه