ایران رکورد چین را در برج میلاد شکست )علی ابراهیمی پاسندی علی همتی

برد ایران مقابل چین در برج میلاد تهران

علی ابراهیمی پاسندی و علی همتی رکورد قبلی دنیا در ایتم بیشترین پاس دونفره با گوی پردار راشکستند.

هادی رضائی رئیس کمیته رکوردهای ملی ایران گفت: ورزشکاران تهرانی توانستند برای نخستین بار در کشور رکورد بیشترین پاس دونفره با گوی پردار را به نام خود ثبت کنند.

رضائی روز دوشنبه در گفت و گو با خبرنگار ....افزود: «علی ابراهیمی پاسندی و علی همتی » در حضور داوران کمیته رکوردهای ملی ایران، توانستند در زمان یک دقیقه ؛رکورد قبلی دنیا در این ایتم که دراختیار ورزشکاران کشور چین بود را از ۱۰۲ حرکت به ۱۱۰ حرکت به نام ایران ارتقا دهند و ما بنا داریم مستندات این رکورد را به شرکت رکوردهای جهانی گینس جهت ثبت جهانی نیز ارسال کنیم .
لازم به توضیح است که علی همتی رئیس کمیته گوی پردار کشور و علی ابراهیمی نیز رئیس کمیته گوی پردار استان تهران هستند که هر دو از رکوردداران و قهرمانان رشته گوی پردار در کشور می باشند.
این رکوردگیری در تاریخ ۲۵ مهرماه با حمایت مالی آقای محمد غبشاوی مدیرعامل شرکت مادیار نگین ایرانیان madyar.co@ و با حضور دکتر شجاع پوریان رئیس هیات ورزشهای همگانی استان تهران ؛ مردم و رسانه ها در سکوی دید باز برج میلاد تهران به مناسبت هفته تربیت بدنی به ثبت رسید .
در انتها هادی رضائی رئیس کمیته رکوردهای ملی ایران بیان کرد؛ سایت رکوردهای ملی بعنوان تنها مرجع رسمی ثبت رکورد در کشور به آدرس
WWW.RECORDIRAN.IR
پذیرای افرادی است که توانایی ثبت هرگونه رکورد و ترینی را در ایران دارند .