تلویزیون اسمارت ال جی مدل 49SK8500

تلویزیون49 اینچ و 4K ال جی مدل 49SK8500 بزرگترین اعضای خانواده سری SK8500 است. چون دارای طراحی شیک و زیبا می‌باشد به محیط اداری و مسکونی شما نمای شیک خواهد بخشید. با این تلویزیون رنگ ها به صورت واضح و دقیق دیده می‌شوند و دارای صدایی قدرتمند و واضح می‌باشد.

این تلویزیون دارای دو عدد ساب ووفر در کنار دو بلندگوی 10 وات، که قدرت صوتی این تلویزیون را به 40 وات می‌رساند. این توان صوتی برای تلویزیون 49 اینچ بسیارعالی می‌باشد. این تلویزیون یکی از تلویزیون‌های ال‌ای‌دی ال جی می‌باشد که به فناوری LED مجهز بوده است.
https://banehkhanegi.com/14-%D8%AA%D9%84%D9%88%DB%8C%D8%B2%DB%8C%D9%88%D9%86

با وجود این فناوری میزان کیفیت تصویر و روشنایی افزایش پیدا کرده است. این تلویزیون از فناوری لوکال دایمینگ بهره می‌برد. وجود این فناوری باعث شده که رنگ بندی و تنظیم میزان روشنایی تصویر توانایی بالایی پیدا کند. در این تلویزیون از موتور پردازشگر تصویر A7 استفاده شده است.

وای فای یا پورت LAN دنیای نامحدود اینترنت را برای شما مهیا می‌سازد. شما با استفاده از مرورگر وب قادر به آن هستید که به جستجوی ناشناخته‌ها بپردازید. با قابلیت‌هایی که این تلویزیون دارد می‌توانید از امکانات دنیای مدرن صدا و تصویر بهره ببرید.