میدان سد هلند - Dam Square Netherlands - تعیین وقت سفارت هلند با ویزاسیر

آمستردام میدان های معروف زیادی دارد که هر کدام ویژگی های مخصوص به خودشان را دارند و به راحتی با دوچرخه یا حمل و نقل عمومی قابل دسترس هستند. اما هیچ کدام از این میدان ها به پای میدان دام نمی رسند، یکی از مهمترین میدان های آمستردام و حتی هلند که در اطراف آن بناهای تاریخی، کافه ها و مغازه های زیادی وجود دارد. این میدان نمادین به خاطر نزدیکی به ایستگاه مرکزی معمولا از اولین جاذبه هایی است که گردشگران در سفر به آمستردام از آن دیدن می کنند.
میدان دام قلب تاریخی شهر و محل برگزاری مراسم مختلف است و بناهای برجسته ی اطراف، آن را به جاذبه ی گردشگری تبدیل کرده است. قلب آمستردام در روز پر از انرژی و زندگی ست و امکان ندارد گردشگری به آمستردام برود و از آن دیدن نکند. این میدان از قدیم محل برگزاری مراسم و برپایی بازارهای زیادی بوده و با بازدید از آن فرهنگ هلند را از نزدیک درک و بناهای تاریخی جذاب مشرف به میدان را تحسین کنید.

تعیین وقت سفارت هلند: http://visasair.ir/cs/buy/8
تلفن: 09354909384
اینستاگرام: https://www.instagram.com/visasair/
تلگرام: https://t.me/Visasair

#visasair #ویزا #ویزاسیر #تعیین_وقت_سفارت #ویزای_هلند #هلند #ویزای_کاری #ویزای_تحصیلی #ویزای_کاری_هلند #ویزای_تحصیلی_هلند #مهاجرت #مهاجرت_تحصیلی #مهاجرت_کاری #مهاجرت_تحصیلی_هلند #مهاجرت_کاری_هلند #سفارت_هلند #اروپا #اجتماعی #ویزای_شینگن #ایران
#netherlands