بعد از راه اندازی کسب و کار اینترنتی چقدر طول می‌کشد تا به درآمد برسیم؟

یکی از سؤالات پرتکراری که قبل از راه اندازی کسب و کار اینترنتی اکثر می‌پرسند این است که چقدر طول می‌کشد تا به درآمد برسیم. اگر هدف گذاری درست انجام داده باشید، در همان ماه‌های اول به درآمد قابل قبولی می‌رسید و پس از گذشت هر ماه به درآمد شما افزوده می‌شود و نامحدود می‌باشد.

اگر سایت اینترنتی داشته باشید، نیاز به تبلیغات آن‌چنانی ندارید و با سئو می‌توانید در مدت زمان ۴ ماه تا ۱۰ ماه به نتایج اولیه گوگل برسید و رسیدن به نتیجه دلخواه بستگی به قدرت کلمات کلیدی شما دارد که اگر رقابت بالایی داشته باشد، ممکن است دیرتر به نتیجه برسید، چون جستجوی بیشتری دارد و در عوض درآمد بسیار بالایی را به شما می‌رساند.

اگر قصد کسب درآمد از اینستاگرام را دارید و می‌خواهید کسب و کار اینترنتی خود را راه اندازی کنید، علاوه بر تولید محتوا که هر روز باید در پیج قرار بگیرد و تعامل کاربران را با کسب و کار خود بیشتر کنید، برای نتیجه گیری زودتر باید در پیج های مشابه با حوزه فعالیتی خود، تبلیغات انجام دهید تا مخاطبان جدیدی را جذب کنید.بعد از راه اندازی کسب و کار با قدرت به آن برنامه ریزی و هدف گذاری که انجام داده‌اید، پایبند باشید، زیرا رسیدن به درآمد بالا نیازمند پایبند بودن به تعهدات است.
https://www.gasiweb.com/internet-business/