لوله پلیکا ناب زیست

راهنمای لوله پلیکا برای لوله کشی خانه
پنج نوع لوله پلیکا اصلی خانه وجود دارد که معمولاً در خانه هایی با هر اندازه ای یافت می شوند. اینها به شما کمک می کنند تا از آب سرد و گرم در خانه خود لذت ببرید. آنها همچنین سیستم های تخلیه و دریچه ای را تشکیل می دهند که در خانه شما استفاده می شود. با توانایی تشخیص سریع اندازه لوله پلیکا خانه، می توانید هر مشکلی را که در آنها وجود دارد را به طور دقیق برای لوله کش خود شرح دهید.

مروری بر سیستم های لوله پلیکا
چه در یک خانه قدیمی یا یک ساختمان جدید زندگی کنید، انواع لوله های زیر را در خانه خود خواهید یافت:
هر کدام از این لوله پلیکا در سیستم های مختلفی مورد استفاده قرار می گیرند. برخی از لوله ها به دلیل ماهیت خود، برای مصارف و پروژه های خاص بهتر از سایرین مناسب هستند. سیستم های مورد استفاده در خانه شما عبارتند از:
سیستم آبرسانی
سیستم تخلیه زباله
سیستم لوله کشی آشپزخانه
سیستم لوله کشی حمام
سیستم آبرسانی شما آب سرد و گرم را به هر قسمت از خانه شما از جمله اتاق لباسشویی شما می رساند. لوله پلیکا مورد استفاده در سیستم آبرسانی باید آب را به طور ایمن از منبع به وسایل شما مانند ماشین لباسشویی منتقل کنند. برای کنترل جریان آب در این سیستم از شیرها و شیرآلات استفاده می شود.
سیستم تخلیه، ضایعات و هواکش شما به شما این اطمینان را می دهد که به جای اینکه تحت تأثیر گازهای فاضلاب قرار بگیرید، می توانید در خانه خود استراحت کنید. لوله پلیکا این سیستم معمولا عریض هستند و فاضلاب را به خط فاضلاب شهر شما منتقل می کنند. اگر سپتیک تانک یا میدان سپتیک دارید، این لوله های عریض در عوض فاضلاب شما را به آنجا منتقل می کنند.
سیستم لوله پلیکا آشپزخانه شما از خطوط تامین آب آشپزخانه شما و گاهی اوقات یک لوله تامین گاز تشکیل شده است. کابینت آشپزخانه شما معمولا مقدار زیادی از لوله کشی را پنهان می کند. یک کانکتور گاز نزدیک به محدوده گاز شما با آن دستگاه استفاده می شود.
سیستم لوله پلیکا حمام شما بیش از هر سیستم دیگری در خانه شما حاوی لوله ها و وسایل است. هر یک از وسایل موجود در حمام شما یک اتصال مستقیم به منبع آب، سیستم هواکش، زباله و زهکشی دارد. مردم معمولا آب مورد نیاز حمام را از چاه یا لوله ای که آنها را به منبع اصلی آب شهر متصل می کند تامین می کنند.

لوله پلیکا چگونه کار می کند؟
لوله پلیکا پیچیده است، اما از نظر آنچه در داخل و خارج می شود، نسبتاً ساده است. آب شیرین چاه یا منبع اصلی ارائه شده توسط شهر شما به خانه شما منتقل می شود. لوله های تامین آب سپس این آب شیرین را در آشپزخانه، منطقه لباسشویی و حمام شما توزیع می کنند.
هنگامی که آب برای شستشو، پخت و پز و غیره استفاده می شود، آب از طریق زهکشی، هواکش و سیستم زباله از خانه شما خارج می شود. این فاضلاب به مخازن سپتیک یا سیستم فاضلاب محلی شما شسته می شود و در آنجا تصفیه می شود.

انواع لوله پلیکا که در خانه ها پیدا خواهید کرد
پنج نوع لوله وجود دارد که ممکن است در برخی مواقع نیاز به تعویض آنها در خانه داشته باشید. در ساخت لوله های لوله پلیکا مانند لوله های که پرکاربردترین لوله ها در خانه هستند بسیار حرفه ای است. از کیفیت بالایی برخوردار هستند، بنابراین هنگامی که لوله ‌های را تعویض می‌کنید، عمر طولانی‌تری خواهند داشت و از استرس و هزینه خرید اغلب لوله پلیکا جدید جلوگیری می‌کند.
لوله پلیکا رایج‌ ترین نوع لوله‌ها هستند، بنابراین می‌توانید آن ‌ها را در هر خانه‌ای که خریداری می‌کنید، صرف نظر از اینکه چقدر بزرگ باشد، پیدا خواهید کرد. این لوله ها بر اساس لوله های پلی پروپیلن تولید می شوند. آنها توخالی هستند و اغلب دارای مقطع دایره ای هستند، اگرچه استثناهایی وجود دارد.
لوله پلیکا می توانند موادی از جمله مایعات و گازها را حمل کنند که می توانند به راحتی جریان داشته باشند. آنها دوستدار محیط زیست هستند و بادوام هستند. از آنجایی که این لوله ها در برابر آسیب ناشی از خوردگی مقاوم هستند، می توان با خیال راحت از آنها برای حمل آب سرد و گرم در خانه استفاده کرد. جایگزین هایی برای وجود دارد اما مقرون به صرفه ترین گزینه است و این باعث شده است که بالاتر از سایر گزینه ها انتخاب شود. دارای لوله پلیکا متناسب با بودجه شما است.