آموزش تعویض باتری سامسونگ A21s

تعویض باتری سامسونگ A21s
در این ویدئو برای شما تعویض باتری سامسونگ A21s را توضیح دادیم. تعویض این باتری نیازمند کمی دقت و حوصله است لطفا زمان که فلت فینگر پرینت را جدا میکنید و یا وصل میکنید مراقب باشید پاره نشود.
موبایل را خاموش کنید سپس درگاه سیم کارت و رم را خارج کنید. در پشت گوشی را با آرامی و با یک وسیله نازک و محکم باز کنید. زمانی که قصد برداشتن در پشتی موبایل را دارید این کار را به آرامی انجام دهید زیرا امکان پاره شدن فلت اثر انگشت وجود دارد، زمانی که فلت را از در پشتی جدا کردید میتوانید در پشتی را جدا کنید.
زمانی که در پشتی را جدا کردید یک محافظ پلاستیکی را میبینید با تعداد زیادی پیچ. پیچ ها را با حوصله باز کرده و جایی قرار دهید که گم نشوند. حالا نوبت این رسیده که محافظ پلاستیکی را جدا کنید، این کار را با یک وسیله تیز و نازک انجام دهید. ممکن است این در خیلی سفت باشد لطفا مراقب باشید فشار زیادی وارد نکنید تا آسیب جدی به دستگاه وارد نشود. ممکن است بازکردن در پلاستیکی زمان بر باشد.
دو فلت وجود دارد فلت اول را باز کنید فلت دوم برای ارتباط بین برد بالا و پایین وجود دارد این فلت را هم باز کنید. با هیتر کمی به باتری حرارت دهید تا چسب باتری جدا شود. با یک وسیله تلقی به باتری فشار دهید و باتری را جدا کنید.
باتری جدید را جایگزین کنید. فلتی که دو پورت را به هم متصل کرده را مجددا نصب کنید. حالا فلت باتری را سر جای خود قرار دهید. در پشتی پلاستیکی را با فشار دادن به جای اولیه خودش قرار دهید. سپس درگاه سیم کارت و رم را جا بزنید. مطمئن شوید که تمام فلت ها و قطعات در مکان درست خودش قرار دارند و بعد شروع به بستن پیچ ها کنید.
الان زمان گذاشتن در پشتی موبایل است. شما باید محل قرار اثر انگشت را با حرارت جدا کنید تا بتوانید فلت آن را در جای درست خودش نصب کنید. قبل از این که در پشتی گوشی را ببندید فینگر پرینت را سر جای خودش قرار دهید. با چسب ال سی دی دور قاب را چسب بزنید و قاب را سرجای خودش قرار دهید. لطفا بعد از چسب زدن چند کش و یا وسیله سنگین روی گوشی قرار دهید تا از چسبیدن مطمئن شوید.
خرید باتری سامسونگ A21s
باتری ها دارای عمر مفید هستند و این استفاده شما از باتری است که زیاد شدن این عمر مفید و یا کوتاه شدن آن را رقم میزند. زمانی که از کارایی باتری خود رضایت نداشتید و مجبور بودید دائما پاوربانک همراه خود داشته باشید دیگر زمان تعویض باتری فرا رسیده. با خرید باتری گوشی اصلی از آلمانی استور کالای شما از 7 روز مهلت تست و 100 روز گارانتی قرار میگیره.