نرم افزار ویو ساز افزایش بازدید سایت

باسلام
بی شک افزایش بازدید سایت ، بالا رفتن ارزش و قدرت یک وبسایت است و هرچه بازدید وبسایتها بالاتر باشد ، درآمد آن بیشتر میشود و به اهداف مورد نظر خود نزدیکتر میشوید.
آیا به دنبال راهی آسان برای افزایش بازدید از سایت و یا وبلاگ خود هستید ؟
این نرم افزار بازدید سایت شما را بصورت لحظه ای بالا میبرد. فقط کافیست که نرم افزار را در کامپیوتر یا لب تاپ خود اجرا کنید و به اینترنت دسترسی داشته باشید و آدرس سایت و یا وبلاگ مورد نظر را به نرم افزار بدهید و دکمه شروع را فشار دهید ، باقی کارها توسط نرم افزار انجام میگردد.به کمک نرم افزار افزایش بازدید سایت و وبلاگ می توانید ترافیک سایت و وبلاگ خود را به وسیله آی پی های متفاوت و معتبر به صورت رایگان بهبود بخشیده و تاثیر مثبتی بر روی رتبه الکسا سایت خود بگذراید. شما با داشتن و استفاده از این نرم افزار می توانید به جای خرید بازدید از سایت های مختلف ، بازدید سایت خود را بالاتر ببرید.

افزایش بازدید واقعی سایت در گوگل
افزایش سئو سایت و بهینه سازی
کاهش رتبه الکسا
تاثیر مثبت در سئو
بازدید بیش از یک صفحه توسط هر آی پی
تعیین مدت زمان بازدید هر آی پی:
شما می توانید مدت زمان حضور هر آی پی بر روی سایت خود را مشخص نماید که این عمل نیز بر روی کاهش رتبه الکسا موثر است.
تعیین پلتفرم بازدید:
شما می توانید تعیین نمایید که این بازدید ها توسط چه پلتفرمی (موبایل یا کامپیوتر) ، چه سیستم عاملی و چه مرورگری انجام شود.
تعیین منطقه زمانی بازدید:
شما می توانید تعیین نمایید که این بازدیدها از کدام کشور انجام شود ، مثلا ایران و یا کشورهای دیگر.


نرم افزار افزایش بازدید کننده سایت

با استفاده از نرم افزار افزایش بازدید کننده سایت و نا محدود نرم افزار ویوساز در داخل و خارج کشور برای سایت خود ترافیک ایجاد نمائید و هر روز چندین هزار رنک السا دریافت نمائید. بدون صرف هزینه برای کاربران فیک و آی پی های بی ارزش بازدید ایرانی و بازدید با آیپی کشور ایران دریافت کنید و از تغییرات صفحه گوگل آنالیتیک خود لذت ببرید.

جهت خرید این نرم افزار فوق العاده بر روی لینک زیر کلیک کنید
https://b2n.ir/d16985