ساعت دیجیتال مردانه باکیفیت ارزان

با دقت به ارتقاء خرید ساعت های مچی دیجیتالی مردانه تصمیم گرفتیم تا به معرفی شایسته ترین ساعت های هوشمند در سال 2020 بپردازیم تا شما تجربه بهتری از خرید برگزیدگان ساعت های هوشمند داشته باشید .

ساعت­های هوشمند از وسایل جانبی گوشی­ های هوشمند می باشند , که ولی بعضا از آن­ها سوای نیاز به تلفن همراه نیز فعالیت می­ نمایند . صحت دارد که می­توانند به شما فرصت را نشان دهند , البته کارهایی دیگر مانند یاد آوری قرارها و روزهای دارای اهمیت , گزارش مرحله سالمی شما و چه بسا پرداخت پول قهوه ای که صبح می­خرید نیز از کارهایی است که می­توانند انجام دهند .

امروزه شایسته ترین ساعت­ های هوشمند شغل های متعددی انجام می ­دهند , مثل سرچ کردن در وب با استعمال از صدای شما , کشف کردن شرایط مکانی شما با به کار گیری از GPS یا این که چه بسا پایش ضربان قلب شما .

اوه , و این که برخی از آن­ها حقیقتا یه ساعت خفن میباشند که روی دستتون ببندید و با مد روز پیش بروید . در مطلب ذیل کارایی کردیم شایسته ترین ساعت های هوشمند دنیا را با دقت به تراز توان و کیفیت تولید و پباده سازی قشنگ تعیین کنیم .

برای این عمل ساعت­های هوشمند اکثری آزمایش شدند . اپل واچ Apple watch نو که بازه زمانی کوتاهی است وارد بازار شده , ساعت Samsung نیز لحاظ خیلی­ها رو به خودش جلب کرده و همچنین ساعت منحصر به فرد گوگل با اسم Wear OS .

در باب هر ساعت مواقعی مانند طراحی صفحه , قدمت باتری , ویژگی ها , ارزش و دیگر مورد ها باز نگری شد . در غایت لیستی که به ترتیب رقابت از شایسته ترین است تهیه و تنظیم شد .
شایسته ترین ساعت هوشمندی که می­توانید فعلا بخرید از کمپانی سامسونگ است . این ساعت Galaxy watch نامیده می­­ شود . در مقایسه با سری­های گذشته همین ساعت یعنی Gear Sport و Sear S3 که در سال 2017 وارد بازار شده بودند , این ساعت پیشرفت­های اکثری داشته است .

ما ساعت بزرگتر با ورقه 46 میلی­متری را آزمایش کردیم که باتری آن 4 روز تداوم داراست چه بسا در حالتی که شما همیشه از آن به کارگیری نمایید . این حقیقتا خارق­العاده­اس , به دلیل آنکه خیلی از ساعت­های این لیست با هر توشه شارژ نسبتاً یک روز قدمت باتری دارا هستند .