طراحی و چاپ کاور کاغذی بستنی قیفی قم

با قرار گرفتن در روز های گرم سال بازار بستنی و نوشیدنی ها حسابی گرم میشود، از آب تگری گرفته تا انواع آب میوه های خوشمزه و بستنی های رنگارنگ.
بستنی یکی از خوراکی هایی است که از کودکان خردسال تا بزرگسالان ، عاشق آن هستند و در روز های گرم سال اگر بیرون از خانه باشند حتما به سراغش میروند.
اما این روزها همه چیز فرق کرده با شیوع ویروس کرونا و همه گیر شدن آن ،خیلی ها نگران غیر بهداشتی بودن بستنی هستند و با نگرانی تن به خوردن بستنی، آن هم بستنی قیفی میدهند، اما ما در مجموعه عقیق محصولی برای حفظ بهداشت بستنی قیفی تولید کردیم ،که فرصت دیگری را نیز در اختیار صنعت کافی شاپ و بستنی فروشان قرار دهیم.
کاور کاغذی بستنی مانع از تماس مستقیم دست با قیف بستنی می‌شود و تمام ویژگی‌های یک کاور بهداشتی را دارد.
ما همچنان می‌توانیم طرح و لوگوی انحصاری شما را چاپ و تولید کنیم.
...............................................................................................................................................................
جهت استعلام قیمت و مشاوره رایگان با ما تماس بگیرید:
راه های ارتباط با ما:
تلفن دفتر: 32912525-025
وبسایت: https://aghigh-co.ir /
واتساپ/تلگرام: 09221016771
زیلینک: https://b2n.ir/a76069


(تولید قیف بستنی, تولید قیف بستنی کاغذی, تولید قیف کاغذی بستنی, چاپ عقیق قم, عقیق قم, کاغذ بستنی قیفی, کاغذ بستنی قیفی عقیق, کاغذی بستنی قیفی, کانون تبلیغاتی عقیق, کانون قم, کاور بستنی قیفی, نگه دارنده بستنی قیفی, قیفی, کاغذی, قیفی کاغذی, کاور کاغذی, بستنی کاور, کاور کاغذی بستنی )