اولین چالش تندخوری با مدیریت بهینه برند اصالت و کمیته رکوردهای ملی

#اولین چالش رکورد تند خوری ایران برگزار شد


اولین چالش رسمی تند خوری در ایران به همت شرکت سیمین سپهر سپاهان (اصالت ) و با همکاری کمیته رکوردهای ملی جهت شناسایی رکورددار تند خوری ایران با عنوان تند باش ، تندباش برگزار شد.
به گزارش پایگاه خبری ایران رکورد، از بین بیش از 400 متقاضی شرکت در چالش از سراسر ایران که ویدیوی خود را از خوردن سس تند اصالت ارسال کرده بودند 30 نفر از بهترین تند خورهای ایران به مرحله اول مسابقه راه یافتند و خود را در چالشی تند در مصاف با فلفل هایی همچون هالوپینو ، جاماییکا بونت وفلفل هندی قرار دادند که در این بین 6 شرکت کننده پس از گذر از مراحلی تند وآتشین به فینال این چالش رسیدند.
شرکت کنندگان راه یافته به مرحله فینال در تاریخ 18 شهریور ماه 1401 درچالشی تند وهیجان انگیز به رقابتی جدی تر برای کسب عنوان رکورددار ایران پرداختند ودر انتها کورش اسکندری زنجانی از استان زنجان به مقام اول و برنده یک دستگاه موتور کراس و همچنین دستیابی به عنوان تندخور ترین مرد ایران در کتاب رکوردهای ملی ایران گردید .
همچنین امیرمحمد رضا قدیری از نطنز به مقام دوم و برنده سفر کیش و پک محصولات اصالت و خانم مریم بهرامی صفت از همدان نیز عنوان سوم چالش و سفر به کیش را دریافت نمود .
هادی رضائی رئیس کمیته رکوردهای ملی ایران در این خصوص گفت : این چالش برای اولین بار در ایران ایده پردازی و توسط کمیته رکوردهای ملی بعنوان تنها مرجع رسمی ثبت رکورد در کشور با حمایت صنایع غذایی اصالت پس از چندین جلسه کارشناسی و با تمهید تمام موارد ایمنی با حضور تیم پزشکی واورژانس برگزار و به ثبت رسمی رسید.
رضائی افزود : این چالش تنها ویژه افراد تند خور با شرایط سنی و با هدف ترویج تند خوری به سبب مزایای خاص این سبزی مفید در ایران برگزار شد وبنا داریم هرساله این چالش را برگزار کنیم .
نکته جالب و البته قابل تامل این چالش درخصوص یاشار فتح الهی شرکت کننده تهرانی بعنوان یکی از رقبای جدی این چالش بود که در مرحله فینال با یک خطا از دور مسابقه خارج شد اما با روحیه جوانمردانه و رفتار منطقی در ادامه برگزاری چالش به دیگر شرکت کنندگان همراهی می داد که با تصمیم هیات داوران و برگزار کننده چالش (صنایع غذایی اصالت ) موفق به دریافت کاپ اخلاق و هدیه ویژه گردید.

لازم به ذکر است :ایمان تیموریان فود بلاگر و کارشناس مواد غذایی، زهره وطن خواه قهرمان مسابقات رالی وهادی رضائی رئیس کمیته رکوردهای ملی ایران ، داوران این چالش تند و هیجان انگیز بودند.