بهترین آموزش تعویض باتری سامسونگ S8

خرید باتری Samsung Galaxy S8
اگرچه امروزه باطری موبایل های هوشمند به طور قابل توجهی پیشرفت کرده و این پیشرفت ها همچنان ادامه دارند، اما به لحاظ کارکردی، ظرفیت باتری‌ گوشی‌ها محدود است.اگر برای مدت طولانی است که از سامسونگ گلکسی اس 8 خود استفاده می کنید، به دلیل به پایان رسیدن عمر باطری نیازمند خرید باتری و تعویض آن هستید.
برای اینکار میتوانید با مراجعه به فروشگاه آلمانی استور باتری اورجینال با 100 روز گارانتی و 7 روز مهلت تست خریداری کنید.
https://www.almanistore.com/product/samsung-galaxy-s8-mobile-battery-with-technical-code-eb-bg950abe/

تعویض باتری Samsung Galaxy S8
این متن رو برای همراهان عزیز کم شنوامون نوشتیم تا بتونیم کمکی بهشون کرده باشیم:)

ما گوشی را خاموش کردیم قبل از اینکه بخواهیم تعویض باتری را انجام بدهیم.ابتدا باید شیار های پشت گوشی را باز کنیم و برای اینکار باید به گوشی حرارت بدهیم.دقت کنید خیلی نزدیک نگیرید و وقتی که گرم شد ، میبینید که چسب پشت دستگاه باز می شود.در پشت گوشی را باز کنید و به اهستگی اینکار را انجام دهید که به مشکلی برنخورید و قاب پشت گوشی نشکند.
خوب اینجا ما الان درب را باز کردیم و میتوانیم پشت دستگاه را کامل ببینیم و فلت NFC روی آن قرار دارد.در اینجا باید پیچ هایی که پشت دستگاه است را باز کنیم. طبق روال همیشه پیچ ها را در یکجا قرار دهید چون در انتها باید دوباره پیچ ها را ببندیم. خوب فریم پشت گوشی را باز می کنیم و به آرامی این کار را انجام دهید چون دور تا دور آن چسب دارد و ممکن است به سختی اینکار انجام شود و اگر هم فشار بیاورید ممکن است بشکند.
خوب از پایین باز می کنیم و بعد از جدا شدن دسترسی به باتری خیلی راحت تر می شود و میتوانیم به راحتی باتری را عوض کنیم.در اینجا فلت باتری را میبینیم که آن را جدا می کنیم ، حالا نوبت میرسد به خود باتری آن را گرم می کنیم قبل از اینکه بخواهیم آن را در بیاوریم برای اینکه چسب دور آن باز بشود خیلی آرام از زیر باتری آن را از بدنه جدا می کنیم.خوب الان باتری را از خود گوشی جدا کردیم و باید باتری جدید را جایگزین کنیم.
دقت کنید که حتما باتری که تهیه می کنید اورجینال باشد چون باتری های داخل بازار به درستی کار نمیکنند و ممکن است به گوشی شما آسیب برساند و یا سایز باتری‌ها جوری نباشد که اندازه خود گوشی باشد و قاعدتا در بستن باتری و در پشت به مشکل بر خواهید خورد.
باتری جدید را جایگزین باتری قبلی می کنیم و کمی فشار می دهیم که درست بچسبد به خود گوشی و سپس روکش روی باتری را جدا می کنیم و سریال باتری قدیمی را روی باتری جدید می چسبانیم.چسب های دور گوشی را با دقت تمیز می کنیم تا زمانی که می خواهیم قاب گوشی را جا بزنیم به مشکل برنخوریم ، ممکن است اینکار کمی وقت گیر باشد اما با دقت انجام دهید.
سپس فریم پشت گوشی را جا می زنیم ، خیلی محکم فشارش دهید که مطمئن شوید به درستی سر جایش قرار میگیرد و سپس پیچ ها را سر جایشان می بندیم. چسب های دور درب پشتی گوشی را تمیز می کنیم دقت کنید هر چه چسب های پشت گوشی و دور آن تمیز تر باشد در موقع بستن خیلی دقیق تر و تمیز تر سر جایش بسته می شود.دقت کنید که فلت پشت گوشی به درستی سر جایش قرار بگیرد و این فلت را باید خیلی دقیق جا بزنید به بدنه گوشی.
خوب بعد از اینکه فلت را جا زدیم در پشت گوشی را چسب می زنیم و اینکار را با دقت و تمیز انجام دهید و چسب ها را که زدیم درب پشت را سر جایش قرار می‌دهیم و تا خشک شدنش صبر می کنیم و سپس از آن استفاده می‌کنیم.