آموزش بورس آنلاین | روانشناسی پول | موسسه کارآفرین آوای مشاهیر

چطور سرمایه گذاری کنیم؟
هر سرمایه‌گذاری‌ای نیازمند صرف کردن زمان و خرج کردن پول و ارائه‌ی خدمات است که قرار است تمام اینها با دریافت سود مالی جبران گردد.

اگر کار می‌کنید و حقوق ثابت دریافت می‌کنید. و زیر بار قرض و قوله نیستید و آنقدر پول در حساب بانکی‌تان هست .که خیالتان از ۶ ماه آینده راحت باشد، می‌توانید به یکی از کارگزارهای بازار بورس مراجعه کنید. و سهام شرکتی را بخرید که ثبات داشته باشد. مشاوران مالی توصیه می‌کنند مقداری از مبلغ سرمایه‌تان را هم خرج اوراق قرضه کنید که ریسک کمتری را داراست.

صندوق‌های سرمایه‌گذاری مشترک هم چند سالیست .که در ایران به راه افتاده‌اند. اینها نهادهایی هستند که بر اساس صلاحدید افراد متخصص در حوزه‌ی سرمایه‌گذاری،. با سرمایه‌ی مردم اوراق بهادار می‌خرند. و سود حاصل از خرید این اوراق را به سرمایه‌گذاران خود پرداخت می‌کنند. و البته جاهای مطمئنی هم هستند زیرا تضمین بازگشت سود و اصل سرمایه را هم می‌دهند.

روی چیزی که میشناسید سرمایه گذاری کنید
وقتی که پای سرمایه‌گذاری به میان می‌آید، .یکی از اشتباه‌ترین تصمیم‌ها این است. که بروید پولتان را در جایی خرج کنید که هیچ چیزی راجع بهش نمی‌دانید. بهتر نیست بروید .سرمایه‌گذاری را با جاهایی شروع می کنید. که خودتان هم حسی بهشان دارید؟ مثلا از زمان اختراع آتاری تا کنون، .همیشه عاشق بازی‌های کامپیوتری بودید. و نصف عمرتان را در گیم نت‌ها گذرانده‌اید. حالا هم خبردار شده‌اید. شرکتی که کارش تولید بازی‌های ویدئویی است،. شروع به عرضه‌ی سهامش در بازار بورس کرده است. شما که برای عشق خودتان هم شده اخبار این صنعت را دنبال می‌کنید، بدتان هم نمی‌آید در گسترش آن نقشی داشته باشید، پس چه مرضی است .که می‌خواهید بروید سهام شرکت تولید شیرفلکه‌های صنعتی را بخرید. که اگر پول دستی هم بهتان بدهند حاضر نیستید. بروید داخل کارخانه‌اش را ببینید چه برسد به اینکه بخواهید هر دفعه اخبارش را دنبال کنید!
اطلاعات بیشتر پکیج های آموزشی به همراه کوچینگ رایگان آموزش بورس در معامله گری و سرمایه گذاری، جهت کسب اطلاعات بیشتر با شماره های ( 07136398831 )،
( 09056119981 ) تماس بگیرید.
https://shirazbours.com/
https://avayemashahir.com/