قسمت 11 سریال دانشگاه پلیس با زیرنویس چسبیده

برای حمایت از ما و دانلود سریال ها با زیرنویس چسبیده به صورت یک جا به وبسایت ما مراجعه کنید :

https://1ea.ir/Vebnاز زمان مرگ پدر و مادرش در یک سانحه در ده سالگیش، هک کردن تنها راه نجات از زندگی سخت برای کانگ سان هو بود. او مهارت های فوق العاده اش در هک کردن در سرقت بکار می گیرد تا بتواند بدهی قمار غیرقانونی را برای پرداخت هزینه جراحی سرطان پدر خوانده اش بپردازد.
یک روز ، سان هو با یک دختر کاریزماتیک ،بنام او کانگ هی برخورد می کند و در نگاه اول عاشق می شود. فقط بخاطر بودن با کانگ هی ، او هدف خود را دریافت نامه پذیرش از همان دانشگاه کانگ هی قرار می دهد و در نهایت پذیرفته می شود. با این حال ، او انتظار ندارد که با یک چهره آشنا از سابقه قبلیش مواجه شود. یو دونگ من ،کارگاه پرونده های قبلیش، از او به عنوان استادش استقبال می کند. در ابتدا ، او از دیدن دوباره او چندان خوشحال نیست ، اما او به تدریج عاشق دونگ من ، این مرد عدالتخواه ، می شود تا جایی که به طبیعت بشردوستانه و شجاع دونگ من احترام می گذارد. درست مانند آن ، آنچه در نگاه اول به عنوان عشق شروع شد ، تبدیل به هدف زندگی سان هو می شود ، یک افسر پلیس ….

سریال Police University با نام فارسی دانشگاه پلیس و عناوین دیگری همچون My Little Police , Police Lessons , Police Lesson , The Police Course , Jeulgeoun , Police Academy , Police Class , Polliseu Akademi , Gyeongchalsooeob محصول سال ۲۰۲۱ می باشد. این سریال به کارگردانیYoo Kwan Mo و نویسندگی Moon Jung Min ساخته شده است. در این سریال هنرمندانی همچون Tae-Hyun Cha ,Jung Jinyoung ,Krystal Jung به ایفای نقش می پردازند. سریال دانشگاه پلیس در ژانر کمدی، عاشقانه،جوانان، درام ساخته شده است. این سریال از شبکه KBS2 پخش و جایگزین سریال در دوردست، بهار سبز است خواهد شد.