بهترین ماسک مو

https://drzohrezarepharmacy.com/Product/Hair-Mask
برای حفظ شادابی و جبران هر گونه آسیب وارد شده به مو می توان از ماسک موی داخل حمام و ماسک موی بعد حمام استفاده نمود.

کاربرد ماسک مو
ماسک های مو از مواد تقویت کننده مو و مواد مغذی مو مثل روغن آرگان، ویتامین A، ویتامین E، اسیدهای چرب غیر اشباع، امگا 3، امگا 6، امگا 9، کراتین، دایمتیکون، سیلیکون و ... تشکیل شده و چه آنهایی که از داشتن موهای آسیب دیده رنج می کشند و چه آنهایی که از داشتن موهای سالم لذت می برند می توانند از این فرآورده ها استفاده کنند.

صدها مدل مختلف ماسک مو در بازار موجود هست و هر کسی باید نسبت به جنس موی خود و موارد نیاز در انتخاب خود دقت کند.

انواع ماسک مو
ماسک موهای خشک,ماسک موهای ضعیف و شکننده,ماسک موی کراتینه,ماسک موهای رنگ شده,ماسک موهای آسیب دیده,ماسک موی داخل حمام,ماسک موی بعد حمام و ...

ماسک موهای ضعیف و شکننده، ماسک مو های رنگ شده و آسیب دیده:

زمانی که موها کش آمده و ضعیف شده، احتمالا نیاز به تقویت پروتئینی دارند. مو اساسا از پروتئین ساخته شده و کمبود این ماده میتواند باعث پایین آمدن کیفیت آن در گذر زمان شود. تقویت دوره ای مو با ماسک های پروتئینه، موها را سر حال و به حالت اولیه نزدیک می کند. لازم به ذکر است که کسانی که دارای موهای کاملا سالم می باشند، بهتر است بیش از اندازه از ماسک موی پروتئینه استفاده نکنند زیرا پروتئین بیش از حد مو ها رو سفت و شکننده میکند.

ماسک موهای خشک:

کسانی که دارای موهای خشکی هستند باید از ماسک موهای مرطوب کننده و آبرسان استفاده نمایند. موخوره و وزی زیادی روی موها ، حالت شکنندگی و گره خوردن موها از نشانه های موهای خشک می باشد.