پروژه موفق کنکور اورانیوم است از مجموعه اسطوره

پروژه اورانیوم کادویی نتیجه بخش برای ورود به دانشگاه‌های معتبر کشور
اورانیوم دفترچه کنکور محور است
زود نتیجه گرفتن و تغییر باور دو دستاورد مهم پروژه اورانیوم است
پروژه اورانیوم از جمله پروژه‌های نتیجه بخش و دارای رضایتمندی بالا در عرصه کنکور است. این پروژه که متخص رشته‌های تحصیلی تجربی و ریاضی است توسط استاد ایلیا ایمانی مدیریت مجموعه آموزشی اسطوره مدیریت می‌شود. صرفه جویی در زمان، تدریس اساتید نخبه و رتبه‌های برتر، خلاقیت در جزئیات، باعث شده نتیجه بخش بودن این پروژه با درصد رضایتمندی بالا توسط دانش آموزان و خانواده‌ها، ارمغان و سبک جدیدی را در امر آموزش به وجود بیاورد. گفت وگویی با استاد ایلیا ایمانی در رابطه با این پروژه ترتیب داده ایم که از نگاهتان می‌گذرد:
در ابتدا برایمان عجیب بود چرا نام این پروژه اورانیوم گذاشته شده است؟
من همیشه به دنبال پروژه‌هایی هستم که قدرتمند اجرایی شود، از جهتی نامگذاری یک پروژه وقتی نماد قدرت باشد تاثیرگذاری خودش را به همراه خواهد داشت.بنابراین با کمی تفکر به این نتیجه رسیدم که نام اورانیوم نماد قدرت و ملی برای مردم است. اورانیوم به مردم حس فراکشوری و قدرت می‌دهد.
تاثیرگذاری این پروژه تا چه حد است؟
من معتقدم پروژه اورانیوم سبک آموزش را تغییر داده است. به طور مثال سوخت هسته ای ناشی از اورانیوم کمک شایانی به پروژه‌های کشور کرده است به مثابه همین طرح اورانیوم در کنکور باعث تغییرات مثبت در روند آموزشی شده است.
از مهمترین ویژگی‌هایی اورانیوم به چه موارد مثبتی می‌توان اشاره کرد؟
مهمترین مبحث اورانیوم زمان بندی آن است. این طرح به جای اینکه دانش آموز 12 ماه وقت مطالعه بگذارد تنها در شش ماه می‌تواند با این پروژه پیش برود یعنی دانش آموز در کوتاه ترین زمان ممکن و با قاطعیت به نتیجه برسد. پروژه اورانیوم پاسخ به نیاز داوطلبان کنکوری چه خودآگاهانه چه ناخودآگاهانه است. یعنی دانش آموز احساس می‌کند نیاز به منابع خوب، تدریس درست و آزمون با کیفیت دارد. اما سوال اینجاست آیا همه افراد با داشتن چنین ویژگی‌های رتبه شده اند؟ طبیعتا پاسخ منفی است. ایراد کار را ما در نیاز ناخودآگاه جستجو کرده ایم. مثال آن رو خوانی متن که کاری می‌کنیم نوشته ‌ها ملکه ذهن فرد شود. همچنین اورانیوم تدریس استادهای تبلیغاتی نیست، بلکه تدریس اساتیدی است که درست و اصولی آموزش می‌دهند. ما سراغ اساتیدی نرفتیم که با تبلیغات بالا رفته اند بلکه ما در گزینش اساتید به شدت ذره بینی عمل کرده ایم. مورد دیگر تدریس نکات مهم و حذف مطالب اضافه است. اورانیوم دفترچه کنکور محور است یعنی هر آنچه که در کنکور مهم است و حیاتی را ما دست گذاشته ایم. مسئله بعدی تولید کتاب برند توسط اساتید است که در زمان و در دقت و هزینه مالی فرد تاثیر مثبت بگذارد.
از افراد برند و رتبه چقدر در پروژه اورانیوم استفاده شده است؟
ما خلاقیتی به خرج داده ایم و استفاده از رتبه‌های زیر پنجاه در این پروژه مهم آموزشی استفاده کرده ایم. جالب است رو خوانی متن‌ها توسط رتبه‌ها صورت می‌گیرد و حتی مهمترین‌ها و نکات مهم دروس توسط رتبه‌ها به دانش آموزان گوشزد می‌شود. همچنین رتبه‌ها تمامی آزمون‌ها را بررسی می‌کنند و با رفع اشکال و پشتیبانی،؛ نتیجه مطلوب در آزمون‌ها حاصل می‌شود.
مهمترین دستاورد پروژه اورانیوم چیست؟
این پروژه در رشته‌های تجربی و ریاضی فقط کاربرد دارد و در پاسخ به سوال شما با قاطعیت می‌گویم زود نتیجه گرفتن و تغییر باور دو دستاورد مهم پروژه اورانیوم است و ما خداروشکر در بستر آنلاین به بهترین شکل این پروژه را به دانش آموزان و خانواده‌هایشان با هزینه مکفی و مقدور و هم به طور اقساط تقدیم می‌کنیم.
در پایان افراد از چه طریقی می‌توانند با مجموعه شما در ارتباط باشند؟
پیج اینستاگرام بنده می باشد.
ilia.imanii