خرید پکینگ برج خنک کننده با کیفیت

پکینگ برج خنک کننده https://b2n.ir/r35827
برای بالا بردن راندمان برج خنک کننده و بهبود عملکرد دستگاه خنک کننده آب باید بصورت مرتب پکینگ ها یا همان سطوح پرکن را نظافت کرد و در صورت نیاز اقدام به تعویض پکینگ ها نمود تا تبادل حرارت در بهترین حال انجام شود.
پکینگ برج خنک کننده از متریال پی وی سی و پلی پرو پیلن ساخته می شود که هر کدام برای شرایط خاص کاربرد دارند.
آذین تهویه تولید کننده و تامین کننده قطعات برج خنک کننده و انواع پکینگ برج خنک کننده می باشد جهت اسعلام قیمت و سفارش گذار یبا شماره 09194201355 تماس بگیرید .
ارسال به تمام نقاط کشور در کوتاه ترین زمان
پکینگ برج خنک کننده
اهمیت پکینگ برج خنک کننده :همانطور که میدانید برج خنک کننده به عنوان یکی از اصلی ترین تجهیزات در سیستم خنک کاری خطوط تولید و دستگاه های تهویه مطبوع مورد استفاده قرار می گیرد. از همین رو برای همه کارفرمایان و مهندسین فنی، عملکرد درست و راندمان حداکثری این دستگاه اهمیت بالای دارد. در همین راستا برای رسیدن به حداکثر رضایت از نحوه کار کولینگ تاور باید توجه خاصی به یکی از اصلی ترین قطعات برج خنک کننده یعنی پکینگ برج خنک کننده (فیلینگ یا مدیا) شود.
پکینگ برج خنک کننده چیست ؟ یکی از مهمترین اجزاء برج خنک کننده که عملکرد موثر و کارآمد کولینگ تاور، تحت تاثیر آن می باشد، پکینگ برج خنک کن ( Cooling tower packing ) یا همان سطوح پر کننده می باشد. وظیفه اصلی پکینگ مدیا برج خنک کننده انتقال حرارت بیشتر از طریق افزایش سطح تماس آب و هوا و همچنین بالا بردن مدت زمان تماس این دو سیال با هم می باشد. برای انتخاب درست پکینگ برج خنک کننده باید به نوع کاربری و خصوصیات آب (دما ، سختی و املاح آب) توجه داشته باشیم.
براساس مکانیزم عملکرد پکینگ های برج خنک کننده می توان آنها را به دو دسته کلی تقسیم نمود:
1- پکینگ فیلم ( film filling ) پکینگ آبشاری / پکینگ لانه زنبوری
2- پکینگ اسپلش ( splash filling ) / پکینگ پاششی