اموزش تعویض باتری اپل واچ سری 5

خرید باتری اپل واچ سری 5
این باطری جایگزین apple watch seri 5 همان چیزی است که شما نیاز دارید تا ساعت هوشمند خود را زنده کنید!
خرابی باتری بخشی اجتناب ناپذیر از طول عمر ساعت هوشمند شما است.اگر ساعت هوشمند شما روشن نمی شود ، شارژ نگه نمی دارد یا به سادگی عمر باتری ضعیفی را تجربه می کنید ، این باتری جایگزین می تواند به شما کمک کند.برای خرید باطری اورجینال ساعت اپل واچ سری 5 می توانید با مراجعه به فروشگاه آلمانی استور این محصول را با 100 روز گارانتی و 7 روز مهلت تست خریداری کنید.

https://www.almanistore.com/product/apple-5-series-watch-battery/

تعویض باتری اپل واچ سری 5
از آنجا که قطعات اپل واچ بسیار کوچک می باشند در هنگام تعویض باتری باید با دقت و حوصله بسیار اینکار را انجام دهید و زمان زیادی را به آن اختصاص دهید.ما نیز در این ویدیو سعی کردیم تا به طور ساده و آسان نحوه تعویض باتری apple watch seri 5 را به شما آموزش دهیم.
خوب ما در ابتدا برای آنکه مطمئن شویم که دستگاه خاموش است کلید پاور را نگه می داریم و بعد برای تعویض باتری شروع به انجام کار می کنیم. سپس با یک وسیله باریک و تیز سعی می کنیم که دور تا دور ال سی دی دستگاه را باز کنیم و با کمی تینر و رقیق کننده چسب اینکار را انجام می دهیم. شما می توانید با کمی حرارت دادن با سشوار اینکار را انجام دهید، فقط دقت کنید که خیلی از نزدیک نگیرید فقط در حد شل شدن چسب کافی است.
بعد از جدا کردن ال سی دی از بدنه ما در اینجا یک روکش فلزی داریم برای تاپتیک که در اینجا آن را جدا می کنیم و سپس سعی می کنیم که باطری را هم جدا کنیم. دقت کنید که زیاد به ال سی دی ساعت فشار نیاورید که فلت آن پاره نشود.
یک پرچسب بر روی فلت باتری وجود دارد که آن را هم باید جدا کنیم و سپس باتری را در می آوریم و قبل از اینکه بخواهیم باتری جدید را جایگذاری کنیم جای قبلی را کمی چسب می زنیم. سپس سعی می کنیم در ابتدا فلت باتری را جا بزنیم و بعد از آن روکش روی باتری را پیچ می کنیم و سعی کنید خیلی تمیز اینکار را انجام دهید و کمی فشار می دهیم تا چسب را به خودش یگیرد و بعد از آن سنسور تاپتیک را هم سر جای خودش قرار می دهیم و محافظ فلزی آن را هم به همان شکلی که باز کرده بودیم دوباره سر جای خودش پیچ می کنیم.
الان کلید پاور را نگه می داریم و در اینجا باتری شارژ ندارد و باید آن را به شارژر متصل کنیم و سپس دستگاه روشن می شود و به این معنی است که باتری را شناسایی کرده و مشکلی برای ادامه کار وجود ندارد. سپس چسب ال سی دی را دور تا دور فریم دستگاه میریزیم و سعی کنید خیلی تمیز اینکار را انجام دهید چون بعد از اینکه بچسبد دیگر جای جابجایی وجود ندارد و کمی ال سی دی را فشار می دهیم تا به خوبی بچسبد و سپس آن را داخل ابزارمان قرار می دهیم که باعث میشود ال سی دی تحت فشار قرار بگیرید و بعد از زمانی حدود دو تا سه ساعت و پس از اینکه چسب خشک شد کار ما در اینجا به اتمام می رسد.