جلسه 69 دوره ی آموزش جامع زبان کاتلین + پروژه محور و سورس کد

جلسه 69 دوره ی آموزش جامع زبان کاتلین + پروژه محور و سورس کد
دوره ی آموزش کاتلین بصورت کامل با بخش پروژه محور
در این دوره آموزش قصد داریم از صفر شروع کنیم و تمام چیزهایی که برای برنامه نویسی اندروید با زبان کاتلین نیاز است را آموزش دهیم .

در این دوره تمام مباحث اصلی و قواعد دستوری زبان جدید کاتلین بصورت گام به گام آموزش داده میشود و دانش پذیر دیگر برای شروع و برنامه نویسی اندروید با زبان کاتلین دچار سردرگمی نخواهد شد .سخن استاد نیک زاد درباره ی دوره ی آموزش کاتلین :‌
سلام . من سالها بود با کاتلین کار میکردم حتی وقتی که گوگل بصورت رسمی کاتلین را معرفی نکرده بود ... بعد از معرفی زبان کاتلین توسط گوگل در مراسم Google IO سال ۲۰۱۷ بعنوان دومین زبان رسمی توسعه ی اپ های اندرویدی ، بعد از زبان جاوا ،‌سیل عظیمی از برنامه نویسان از سرتاسر جهان به سمت این زبان قوی جاری شد .

اما نبود منبع آموزشی خوب دردسر همه ی این برنامه نویس ها بود ، زبان زبان نوپایی بود و هنوز به اندازه ی کافی جامعه ی متخصصی نداشت که تمام مسائل و مشکلات برنامه نویسان را حل و فصل کند .

من تمام تلاشم را کردم در آواسام مقالات آموزشی و همچنین محصولات آموزشی تولید کنم که کاتلین را بصورت با کیفیت و خوب پوشش دهد ولی باز هم جای خالی یک دوره ی آموزشی جامع و کامل که تمام مباحث اصلی زبان کاتلین را پوشش دهد وجود نداشت ( حداقل به فارسی ) . و در همین زمان ها بود که من تصمیم گرفتم این محصول را با زحمات زیاد و با شیوه ی روان تولید کنم تا برای همگان قابل استفاده باشد . در نهایت یک فصل کامل این دوره را به بخش پروژه محور اختصاص دادم که تمام مباحث اموزش داده شده بصورت کامل در پروژه ی اپلیکیشن های اندرویدی در محیط اندروید استودیو با زبان کاتلین پوشش داده شود و سورس کد این پروژه ها را نیز در این دوره قرار دادم تا دوست داران کاتلین و برنامه نویسی اندروید هر چه بهتر مباحث را یاد بگیرند . بازار کار آینده برای کاتلین است و به جرات میتوان گفت که درخشش کاتلین در سالهای بعدی بیش از پیش مشخص خواهد شد و اگر قصد دارید کاتلین را یاد بگیرید ولی شک دارید حتما شک را کنار گذاشته با اطمینان صد در صد شروع کنید به یادگیری کاتلین ( البته از یه دوره ی خوب مثل این دوره ) .

برای دریافت کامل این دوره روی لینک زیر کلیک کنید :‌

https://avasam.ir/product/48

.