شناسایی استعداد

ممکنه خیلی از شما ای که در حال مطالعه این صفحه هست این جمله معروف انیشتین که در سطر بالا برایتان نوشته ام را خوانده باشید. همه ما انسان ها با توانایی ها و استعدادهای متفاوتی به دنیا می آییم ممکنه یکی از ما ریاضی را به بهترین شکل ممکن یاد بگیرد یکی از ما کامپیوتر را به بهترین شکل بگیرد و دیگری در درس ادبیات به بهترین شکل ممکن بدرخشد اما نمیتوانیم فردی که مثلاً در کامپیوتر خیلی خوب عمل می‌کند و در درس ادبیات خوب عمل نمی کند را یک فرد بی استعداد بدانیم. هر کدام از ما در یک رشته بسیار خوب عمل میکنیم و نیاز است تا بتوانیم استعداد خودمان را کشف کنیم تا بتوانیم با سرمایه گذاری بر روی آن استعداد در زندگی به موفقیت برسیم.

چرا باید در دوره استعدادیابی شرکت کنیم و استعداد مان را شناسایی کنیم ؟
اگر به دنبال یک زندگی زیبا و سرشار از موفقیت هستیم نمی توانیم با شیوه‌ای که همه زندگی می‌کنند ما نیز زندگی کنیم. اگر بخواهیم همرنگ جماعت باشیم و مثل آدم های بسیار زیادی که یک زندگی معمولی دارند زندگی کنیم هرگز رسالتی که برای آن به دنیا آمده ایم را دنبال نمی کنیم. برای اینکه بتوانیم به بهترین شکل ممکن زندگی کنیم و در هنگام مرگ حسرتی نداشته باشیم باید توانایی و استعداد هایی را که داریم شناسایی کنیم و با سرمایه گذاری بر روی استعداد های مان به موفقیت های مالی و کاری برسید تا از این طریق کمکی به رشد دنیا کرده باشیم و به بهترین شکل ممکن زندگی کنیم.

امروزه بالاترین درآمد ها برای افرادی است که در حوزه کاری شان متخصص هستند افرادی که در یک رشته متخصص میشود به آن رشته علاقه مند هستند و جزء استعدادهایشان بوده است پس برای اینکه بتوانید در حرفه کاریتان بهترین باشید باید در ابتدا استعدادشان را شناسایی کنید و سپس با سرمایه‌گذاری بر روی آن استعداد بتوانید به موفقیت بالایی در زندگی تان برسید.

در دوره استعدادیابی قرار است چه چیزهایی یاد بگیریم؟
در این دوره ما به شما کمک میکنیم تا بتوانید حرفه یا رشته ای که در آن می توانید بهترین باشید و بدرخشید را شناسایی کنید.

با انجام تمریناتی که در این دوره برای تان طراحی کرده‌ایم قادر می شوید توانایی و استعداد آن را در حوزه ای که می توانید بهترین باشید بشناسید. وه بر تمریناتی که در این حوزه به شما می دهیم مشاور و مربی دوره مشاوره هایی را برای شما انجام خواهد داد تا بتوانید به بهترین شکل استعداد تان را شناسایی کرده و در زمینه ای استعداد تان سرمایه‌گذاری‌های لازم را انجام دهید و قدم هایی که نیاز است برای پیشبرد استعداد و شغلتان بردارید را با همدیگر ترسیم می کنیم .

مربی دوره استعدادیابی کیست؟
مربی دوره استعدادیابی مهندس مصطفی فتحی سخنران و مربی مهارتهای زندگی و توسعه فردی است. ایشان با سالها تجربه در زمینه تدریس و کار با هزاران نفر از جمله دانش آموزان و دانشجویان و سازمان های بسیار توانسته اند در دغدغه ها و مشکلات افراد را شناسایی کرده و راه حل مناسب را پیشنهاد دهد. ایشان تمام تلاشش را برای کمک به هموطنان عزیز شان انجام می‌دهند و امیدوارند بتوانند با برداشتن گامی در جهت رشد و توسعه کشور خدمتی به هم وطنان عزیزمان کنند.
"دوره استعداد یابی"